Samsun Atakum Davut Üçar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Davut  Üçar

atakum, SAMSUN
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , LGS (TEOG) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Davut Üçar, SAMSUN ATAKUM ve civarında hizmet vermekte olup 04.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. SAMSUN ilinde hizmet veren 256 kurs/özel ders verenden 1 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Davut Üçar, 48 gelen talepten 40 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
12 yıllık kolej öğretmeniyim Anaokulu İlkokul Ortaokul (teog uzmanıyım) Lise ve yetişkinlere yönelik paket programlarım var.Özel ders için beni kaçırmayın mutlaka arayın çoook mutlu olacaksınız tanıdığınız için.

Fotoğraflar
abaküs eğitim merkezi

İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

LGS (TEOG) Nedir?

Temel eğitimde öğrenim gören öğrencilerin (8.sınıf), ortaöğretime geçişi (lise) için kullanılan TEOG sistemi 2013-2014 eğitim-öğretim yılında yürürlüğe girdi.

2013 - 2014 eğitim-öğretim yılından başlayarak altı temel ders için 8 inci sınıfta öğretmen tarafından dönemsel olarak yapılan sınavlardan bir tanesi ortak olarak gerçekleştirildi.

Ortak sınavlar, her dönem iki yazılısı olan derslerden birincisi, üç yazılısı olan derslerden ise ikincisi olmak üzere, akademik takvime göre işlenen müfredatı
kapsayacak şekilde yapıldı.

Ortak sınavlar her dönem iki okul gününe yayılarak yapıldı ve o günlerde sınav yapılan okullarda ders işlenmedi.

Sınavlarda yöneltilen çoktan seçmeli (4 seçenekli) sorularda, yanlış cevap sayısı doğru cevap sayısını etkilemedi.

Ortak sınavların orta ve uzun vadede açık uçlu soruları da içermesi öngörülmektediydi.

TEOG sisteminin 2017-2018 eğitim öğretim yılında kaldırılmasına karar verilmiştir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
12 yıllık öğretmenim anaokulu ilkokul ortaokul (teog uzmanıyım) lise ve yetişkinlere yönelik paket programlarım var.Özel ders için beni kaçirmayın mutlaka arayın çoook mutlu olacaksınız tanıdıgınız için.