Samsun İlkadım Samsun Englısh Master Yabancı Dil Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

SAMSUN ENGLISH MASTER YABANCI DİL KURSU

İlkadim, SAMSUN
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , Havacılık İngilizcesi Kursu , İngilizce Yazışma Teknikleri Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
SAMSUN ENGLISH MASTER YABANCI DİL KURSU, SAMSUN İLKADIM ve civarında hizmet vermekte olup 26.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. SAMSUN ilinde hizmet veren 292 kurs/özel ders verenden 55 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 16 farklı kurs/özel ders vermektedir. SAMSUN ENGLISH MASTER YABANCI DİL KURSU, 107 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İngilizce Ustası Yabancı Dil Okulu, Genel İngilizce eğitim sistemi 6 kur’ dan oluşur. Görsel ve duyusal hafızaya odaklı işlenerek hazırlanmış eğitim metodumuz, günlük konuşma, akademik İngilizce ve iş İngilizcesi hazırlıklarında başarıya odaklı ilerler.

Her öğrencimizin özel ihtiyaçlarının ve karşılığının belirlendiği ücretsiz seviye belirleme sınavı sonrasında  öğrencilerimiz, seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilirler. Ayrıca mesleki ve akademik ihtiyaçların karşılandığı Özel amaçlı İngilizce programlarımız, Mesleki ve Teknik İngilizce derslerimiz, Özel derslerimiz ve diğer ücretsiz hizmetlerimizle, öğrencilerimize dil eğitimindeki tüm ihtiyaçları için  destek olur ve danışmanlık yaparız.

Ayrıca İngilizce Ustası olarak, Yurtdışında İngilizce eğitimi almak isteyen öğrencilerimize daha iyi hizmet vermek için alanında uzman yurtdışı eğitim danışmanlığı kurumları ile çözüm ortalığı anlaşması imzalamış olup, dünyanın birçok ülkesinde öğrencilerimize, en uygun şartlarla, en güvenli ortamlarda ve en verimli kurumlarda kişiye özel İngilizce eğitimi avantajları sunmaktayız.

İngilizce Ustası Yabancı Dil Okulunda;

Herhangi bir sebeple katılamadığınız dersleriniz için sınıf ortamında yada birebir derslerle telafi imkanlarınız bulunmaktadır.

Ayrıca eğitim anlayışımız sözleşmemizle sınırlı değildir. İngiliz koçluğu programımız dahilinde iş yada okul hayatınızca karşılaşabileceğiniz tüm dil zorluklarında yanınızdayız.

Satın aldığınız kurlarınız bittiğinde eğitiminiz sona ermez, Her hafta öğrencilerimizin ihtiyaçları gözetilerek güncellenen ve yaşam boyu katılabileceğiniz  etüt ve aktivite programlarımızı sürekli takip edebilir ücretsiz katılım gösterebilirsiniz.

%100 öğrenme garantimizle başarısız olduğunuz kurları ücretsiz olarak tekrar alabilir. Bir sonraki kura eksiksiz olarak devam edebilirsiz.

Fotoğraflar
SAMSUN ENGLISH MASTER YABANCI DİL KURSU SAMSUN ENGLISH MASTER YABANCI DİL KURSU SAMSUN ENGLISH MASTER YABANCI DİL KURSU SAMSUN ENGLISH MASTER YABANCI DİL KURSU SAMSUN ENGLISH MASTER YABANCI DİL KURSU SAMSUN ENGLISH MASTER YABANCI DİL KURSU SAMSUN ENGLISH MASTER YABANCI DİL KURSU SAMSUN ENGLISH MASTER YABANCI DİL KURSU SAMSUN ENGLISH MASTER YABANCI DİL KURSU