Samsun İlkadım Samsun Yargı Akademi Eğitim Kurumları

Bu kursu paylaş
0 Yorum

SAMSUN YARGI AKADEMİ EĞİTİM KURUMLARI

İlkadim, SAMSUN
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: KPSS Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu , ÖABT Kursu , KPSS-A Kursu , KPSS-B Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
SAMSUN YARGI AKADEMİ EĞİTİM KURUMLARI, SAMSUN İLKADIM ve civarında hizmet vermekte olup 04.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. SAMSUN ilinde hizmet veren 166 kurs verenden 56 . sıradadır. Başta KPSS olmak üzere 6 farklı kurs vermektedir. SAMSUN YARGI AKADEMİ EĞİTİM KURUMLARI, 6 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Hakkımızda

Yargı Akademi Eğitim Kurumları Türkiye'de 2002 yılından günümüze kadar öğrencilerin kariyer basamaklarına atanması ve görevde yükselmeleri ile ilgili sınavlara ilişkin yayıncılığı, kurs programlarını "kurumsal ve sistematik" biçimde düzenleyen ilk ve en köklü kurumdur. KPSS, ALES, DGS, GYS, YDS, AÖF gibi alanlarda etkinliklerde bulunmaktadır. Bu alanlarda başarı odaklı hizmet alanları ile Türkiye’de 80 adet şubesi bulunan, bununla birlikte yaklaşık 110 kuruma da teknik destek veren bir merkez haline gelmiştir.

Yargı Akademi Eğitim Kurumları Türkiye’de sınavlara hazırlık ve akademik kariyer edinme sürecinde bulunan tüm öğrencilere oluşturmakta olduğu sınav odaklı yayınları, akademik ve özgün öğretim sistemleri ile yardımcı olmaktadır. Yüz binlerce bireyin kariyer edinmesine, mesleğe başlamasına önemli katkıda bulunmaktadır. Sınav sistemlerinin yapılandırmasında ve uygulanmasında basın, yayın ve tüm kamuoyu için yönlendirici referans kaynağı olmuş alanında Türkiye’nin en güçlü kurumu haline gelmiştir.

Yargı Akademi Eğitim Kurumları olarak; uygulamakta olduğumuz akademik ve özgün öğretim sistemlerinin yanında teknolojinin eğitim olanaklarından faydalanarak sunduğumuz uzaktan eğitim hizmetleri ile öğrencilerin gelişimine tam katkı sunmakta ve "başarı odaklı" bir kurum olma yolunda ilerlemekteyiz.

Yargı Akademi Eğitim Kurumları ülkemizin bilimsel, kültürel, sosyal, spor ve sanatsal alanlardaki gelişimine de gerekli desteği vermenin ve sürece önemli katkılarda bulunmanın gururunu yaşamaktadır.

MİSYONUMUZ
Eğitim ihtiyacı olan kişi ve kuruluşların sürekli gelişimi ve başarıya erişmeleri için eğitim,araştırma,yayın ve danışmanlık hizmetleri,öğrenme odaklı yaklaşımlarla sunmak ve böylece,Türkiye'de bir başarı klasiği olmaktır.

VİZYONUMUZ
Değişme,gelişme ve başarmayı hedefleyenlerin tercih ettiği öncü bir merkez olmaktır.

DEĞERLERİMİZ
*İnsan odaklı olmak,
*Öğrenmeyi öğrenmek,
*Bilimsellik,
*Dürüstlük ve Güven,
*Ekip Çalışması

Fotoğraflar
SAMSUN YARGI AKADEMİ EĞİTİM KURUMLARI

Verilen Kursların Ayrıntıları
MİSYONUMUZ Eğitim ihtiyacı olan kişi ve kuruluşların sürekli gelişimi ve başarıya erişmeleri için eğitim,araştırma,yayın ve danışmanlık hizmetleri,öğrenme odaklı yaklaşımlarla sunmak ve böylece,Türkiye'de bir başarı klasiği olmaktır. VİZYONUMUZ Değişme,gelişme ve başarmayı hedefleyenlerin tercih ettiği öncü bir merkez olmaktır. DEĞERLERİMİZ *İnsan odaklı olmak, *Öğrenmeyi öğrenmek, *Bilimsellik, *Dürüstlük ve Güven, *Ekip Çalışması

Yorumlar