Bu kursu paylaş
0 Yorum

Webcizgisi

İlkadim, SAMSUN
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Web Tasarım Kursu , Yazılım Kursu , Java Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Webcizgisi, SAMSUN İLKADIM ve civarında hizmet vermekte olup 08.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. SAMSUN ilinde hizmet veren 145 kurs verenden 22 . sıradadır. Başta Yazılım olmak üzere 3 farklı kurs vermektedir. Webcizgisi, 5 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
C, C++, C#, ASp, ASp.Net, VB, VB.Net, Java, JQUERY, HTL5, CSS3 yazılım dilleri başlangıç, orta ve ileri düzey olarak verilmektedir. Aynı zamanda MsSql ve MySql veri tabanları dersleride anlatılmaktadır.

HAKKIMIZDA

Firmamız, genç ve dinamik ekibiyle, sürekli kendini yenilemeyi ve yeniliklere açık olmayı gerektiren bir sektör olan bilişim sektöründe çalışmalarına sevgi ve samimiyetini katarak yoluna devam etmektedir. Statik değil dinamik düşünceyi benimseyen, hırsını ve azmini insanlara hizmet etme isteğinden alan ekibimizle, müşterilerimizin reklamcılık çalışmalarında kendilerine yardımcı olabilmeyi kendimize ilke edindik. Bu amaç çerçevesinde yedi gün yirmi dört saat çalışmayı ve müşterilerimize danışmanlık hizmetlerini eksiksiz sunmaya çalışıyoruz. Bununla birlikte İnternet dünyasında standartlara uymayan web sitelerinin kullanıcı ve pazar kaybederken kolay gezilebilen ve standartlara uygun sitelerin ise kazandığını ve kazandırdığını çok iyi biliyoruz. Bu yüzden gönülden yaptığımız çalışmaları mıza yeterliliğimizi, bilgi ve tecrübemizi de katıyor, sizi memnun edecek ürünler ortaya çıkarmayı hedefliyoruz.

Neden Biz ?
Herkes Taklit Eder, Biz İcat Ederiz
image
WEBCİZGİSİ.COM Merkezi olarak internetin gücünü farketmiş ve internetten elde ettiği kazançlarla işlerini çok daha başarılı yerlere getirmiş müşterilere sahip olmanın gururunu yaşıyoruz. En önemli gayemiz hazırladığımız siteden müşterimizin kazanç elde edebilmesidir. Ziyaret edilmeyen, maddi kazanç getirmeyen web siteleri hiç bir firma için önem teşkil etmemektedir.

Standart Fiyat Anlayışı
Profesyonel Yaklaşım
Tasarım Anlayışımız


Verilen Kursların Ayrıntıları
Web Tasarım Kursu HTML HTML Nedir? Temel HTML Tagları HTML 4 İle HTML 5 Arasındaki Farklar HTML5 ile Gelen Yeni Etiketler ve Kullanım Alanları HTML 5 Öğeleri Bootstrap ClassesPopular DREAMWEAVER Dreamweaver Çalışma Ortamını Tanıma Dreamweaver Site Tanımlamaları Dreamweaver CSS stiller Dreamweaver CSS Kullanarak Sayfa Ara Yüz Tasarımı, Dreamweaver Metinler (Texts) Table Yapısı İle Sayfa Tasarımı Divlerin Kullanımı Formlar JavaScript İle Temel Kontroller Java script Kodlarının Sayfaya Adapte Edilmesi, HTML 5 ile Audio ve Video Elemanları DRAG and DROP Özelliği JQuery Menü Slidebar ve Jquery Pluginleri PHOTOSHOP Photoshop Menüleri Öğrenme Photoshop Layer (katman) Kullanımı Photoshop Filter (filtre) Kullanımı Photoshop Layer Mask Kullanımı Photoshop ve Web Uygulamaları Photoshop ile yüksek kaliteli Web Template Oluşturma, ADOBE ANIMATE Flash Kullanımı ve Web Uygulamaları, Flash ile Web Banner Hazırlama Flash Actionscript Kodlarının Sayfaya Adapte Edilmesi, Java script Kodlarının Sayfaya Adapte Edilmesi, Arama Motorlarına Kayıt, Google Adwords Nedir? Proje çalışması
C, C++, C#, ASp, ASp.Net, VB, VB.Net, Java, JQUERY, HTL5, CSS3 yazılım dilleri başlangıç, orta ve ileri düzey olarak verilmektedir. Aynı zamanda MsSql ve MySql veri tabanları dersleride anlatılmaktadır.
Java Diline Giriş Java Diline Giriş ve Geliştirme Platformu Java’ nın doğuşu, tarihçesi ve gelişimi Java dilini diğer dillerden ayıran özellikler Java’ nın çalışma platformu ve çalıştırılabildiği platformlar JDK (Java Development Kit), JVM (Java Virtual Machine) Java ortamın kurulumu Console ekranında örnek Java kodu derleme Java versionlarının incelenmesi Eclipse geliştirme ortamı Örnek sınıf ve yapısı Main metodu Java Dilinin Özellikleri Sınıf Kavramı Döngüler (for, while, do-while, for-each) Koşullar (if-else if-else, switch-case) Temel Tipler Metodlar Diziler, çok boyutlu diziler ve dizi davranışları Hata Yakalama (Exceptions), özel hata yakalama sınıfları Temel tip çevrimleri

Yorumlar