Samsun İlkadım Samsun Murat Eğitim Kurumları

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Samsun Murat Eğitim Kurumları

İlkadim, SAMSUN
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: SPK Kursu , SMMM Yeterlilik Kursu , ÖABT Kursu , KPSS-A Kursu , KPSS-B Kursu , Açıköğretim Kursu , KPSS Kursu , ALES Kursu , İdari Hakimlik Kursu , DGS Kursu , Adli Hakimlik Kursu , İcra Müdürlüğü Kursu , Kaymakamlık Kursu , Sayıştay Denetçi Yardımcılığı Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Samsun Murat Eğitim Kurumları, SAMSUN İLKADIM ve civarında hizmet vermekte olup 04.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. SAMSUN ilinde hizmet veren 292 kurs/özel ders verenden 65 . sıradadır. Başta KPSS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Samsun Murat Eğitim Kurumları, 73 gelen talepten 17 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Murat Eğitim Kurumları olarak eğitim hayatına başladığımız 1983 yılından günümüze AÇIKÖĞRETİM,KPSS. KPSS-A,KPSS-B,EĞİTİM BİLİMLERİ ,ÖABT,ADLİ YARGI HAKİMLİĞİ ,İDARİ YARGI HAKİMLİĞİ,KAYMAKAMLIK,SAYIŞTAY DENETÇİ YARDIMCILIĞI,İCRA MÜDÜR VE MÜDÜR YARDIMCILIĞI ,ALES,DGS,SMMM,GÖREVDE YÜKSELME VE ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ ,SPK LİSANSLAMA KURSLARINDA  TÜRKİYE de ilk olan Murat Eğitim Kumları Samsun şubesi olarak tüm branşlarda Akademik kadro ile derslerimize devam ediyoruz.
Her yıl  KPSS TÜRKİYE  BİRİNCİLERİNİ çıkaran bireysel ve kitlesel başarıda öncü ve tek lider olan kurumuz   samsun da yine en iyilerin adresi olmaya devam ediyor.

Fotoğraflar
Samsun Murat Eğitim Kurumları Samsun Murat Eğitim Kurumları Samsun Murat Eğitim Kurumları Samsun Murat Eğitim Kurumları Samsun Murat Eğitim Kurumları Samsun Murat Eğitim Kurumları Samsun Murat Eğitim Kurumları Samsun Murat Eğitim Kurumları Samsun Murat Eğitim Kurumları Samsun Murat Eğitim Kurumları


Verilen Kursların Ayrıntıları
Murat Eğitim Kurumları olarak eğitim hayatına başladığımız 1983 yılından günümüze AÇIKÖĞTEİM,KPSS. KPSS-A,KPSS-B,EĞİTİM BİLİMLERİ ,ÖABT,ADLİ YARGI HAKİMLİĞİ ,İDARİ YARGI HAKİMLİĞİ,KAYMAKAMLIK,SAYIŞTAY DENETÇİ YARDIMCILIĞI,İCRA MÜDÜR VE MÜDÜR YARDIMCILIĞI ,ALES,DGS,SMMM,GÖREVDE YÜKSELME VE ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ ,SPK LİSANSLAMA KURSLARINDA TÜRKİYE de ilk olan Murat Eğitim Kumları Samsun şubesi olarak tüm branşlarda Akademik kadro ile derslerimize devam ediyoruz.