Şanlıurfa Merkez Güneydoğu Sürücü Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

GÜNEYDOĞU SÜRÜCÜ KURSU

merkez, ŞANLIURFA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , CE Ehliyet Kursu , BE Kursu , Defansif ve İleri Sürüş Kursu , B Engelli Ehliyet Kursu , G SINIFI EHLİYET Kursu , Direksiyon Kursu , B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , Otobüs Ehliyeti (E Sınıf) Kursu , D Sınıfı Ehliyet Kursu , Forklift Ehliyeti Kursu , H Sınıfı Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , C Sınıfı Ehliyet Kursu , Ehliyet Kursu , Sürücü Kursu , A Ehliyet Kursu , İş Makinesi Operatörlüğü Kursu , Kule Vinç Oper. Kursu , M Ehliyet Kursu , Otomatik Vites Ehliyeti Kursu , Personel Yükseltici Ehliyeti Kursu , Psikoteknik Kursu , SRC Kursu , Tavan Vinci Ehliyeti Kursu , E Sınıfı Ehliyet Kursu , H (B-Engelli) Ehliyet Kursu , Güvenli Sürüş Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
GÜNEYDOĞU SÜRÜCÜ KURSU, ŞANLIURFA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 24.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ŞANLIURFA ilinde hizmet veren 86 kurs/özel ders verenden 11 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 29 farklı kurs/özel ders vermektedir. GÜNEYDOĞU SÜRÜCÜ KURSU, 1 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İyi Bir SSizlere hizmet verirken yasaların gerekleri harfiyen yerine getirilip, topluma ve fertlere saygılı olmaya özen göstermekteyiz.

Sürücü kurslarının fiziki yapısının önemine inanıyoruz. Bu nedenle sizleri derslerde rahat ettirmek fikri ile dersliklerimizin oldukça modern olmasına gayret ettik. Ayrıca yüksek kapasiteli dersliklerimizi modern araç ve gereçlerle donattık.

Bunların hepsinden daha önemlisi siz kıymetli adaylarımızı iyi ve modern bir sürücü olarak yetiştirebilmek için günümüzün en değerli uzman öğreticilerinden oluşan bir eğitim ve öğretim kadrosu oluşturduk. Eğitim ve öğretim kadromuz Karayolları Trafik Kanunu ve Karayolları Trafik Yönetmeliği olmak üzere trafikle ilgili tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve adaylarımızı güncel bilgilerle donatmaktadır.

BSK’da günümüze kadar kesintisiz kurs verilip, binlerce değerli insanın sürücü olarak yetişmesi sağlanmıştır. Şunu gururla ifade edebiliriz ki: Yetişdirdiğimiz tüm insanlar kurallara uyan, uymayanları uyaran, insanlara saygılı sürücülük sorumluluğunun bilincinde birer sürücü olarak yetişmiştir.

Sizlerden aldığımız destekle bugüne geldik, yine siz kıymetli insanların destekleriyle geleceğin sürücülerini yetiştireceğimize inanıyoruz.

Usta öğreticilerimizle uzun yıllardır yollarda güven temin ediyoruz. Şanlıurfa'da yıllarca size hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

HAYATINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİDİR !

KURSUMUZU GÖRMEDEN KARAR VERMEYİN !

Fotoğraflar
GÜNEYDOĞU SÜRÜCÜ KURSU


Verilen Kursların Ayrıntıları
2918 sayılı Trafik Kanununa göre B sınıfı ehliyet alabilmek için en az 18 yaşını bitirip 19?dan gün almak gerekmektedir.
Şu andaki yönetmeliğe göre en az Ortaokul veya İlköğretim diploması sahibi olmak gerekli.(2011 yılına kadar ilkokul mezunlarıda ehliyet alabilmektedir.)
B sürücü belgesi ile Traktör,Otomobil,Minibüs,Kamyonet kullanılabilmektedir.
B Ehliyet alacak sürücü adayları Trafik,Motor,İlkyardım ve direksiyon sınavlarına tabi tutulur..
A2 ve F sınıfı sürücü belgesi olup B sınıfı almak isteyenler Trafik,Motor ve direksiyon sınavlarına tabi tutulur
B sınıfı ile yüklü ağırlığı 750 Kg dahil olmak üzere römorklu araç kullanılabilir.
Güneydoğu Sürücü Kursu
A2 motosiklet ehliyeti alma yaşı 18 ve motor gücü 12 kw/16hp ve 35 kw/47 hp arası olan tüm motosikletleri kullanabilir.A2 motosiklet ehliyeti , M motorlu bisiklet(Moped)ehliyetini ve A1 sınıfı motosiklet ehliyetini kapsamaktadır.Ekim 2000 doğumlu olanlar 2018 yılı Ekim ayı itibariyla A2 motosiklet ehliyeti alabilir.
Güneydoğu Sürücü Kursu
A1 motosiklet ehliyeti alma yaşı 16 ve 125cc-11 kw/14 hp geçmeyen motosiklet kullanabilir.A1 motosiklet ehliyeti M motorlu bisiklet(Moped)ehliyetini kapsamaktadır.Ekim 2002 doğumlu olanlar 2018 yılı Ekim ayı itibariyla A1 motosiklet ehliyeti alabilir.
Güneydoğu Sürücü Kursu
A motosiklet ehliyeti alma yaşı 20 ve bu yaşta A sınıfı ehliyet alabilmek için en az 2 yıllık A2 ehliyet istenmektedir.Motor gücü 36 kw/48 hp üzeri tüm motosikletleri kullanabilir.24 yaş üstü direk A motosiklet ehliyeti alabilir.A motosiklet ehliyeti ; A2 motosiklet ehliyeti ,M motorlu bisiklet (Moped) ehliyetini ve A1 sınıfı motosiklet ehliyetini kapsamaktadır.Ekim 1994 doğumlu olanlar 2018 yılı Ekim ayı itibariyla A motosiklet ehliyeti alabilir.
Güneydoğu Sürücü Kursu