Tekirdağ Çorlu Lingocity Language School

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Lingocity Language School

çorlu, TEKİRDAĞ
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Rusça Kursu , Yabancı Dil Kursu , Havacılık İngilizcesi Kursu , İngilizce Yazışma Teknikleri Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Lingocity Language School, TEKİRDAĞ ÇORLU ve civarında hizmet vermekte olup 22.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. TEKİRDAĞ ilinde hizmet veren 128 kurs/özel ders verenden 56 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 17 farklı kurs/özel ders vermektedir. Lingocity Language School, 25 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Lingocity Language School Çorlu
Salıpazarı girişi Vakıfbank üzeri İnan Plaza No:23 çorlu

Kurumumuz 1983 yılında Kadıköy’de eğitim hizmeti vermeye başlamış ve bugün yüksek teknolojik materyaller ve çağdaş eğitim metotları ile Avcılar Şubesi’nde de hizmete devam etmektedir.

İdari ve Eğitmen kadromuz, alanında tecrübeli, tamamı Eğitim Fakültesi mezunu öğretmenlerden ve yöneticilerden oluşmaktadır.

Çağdaş eğitim metotlarının uygulanmasında ders kitaplarımız tek bir kitaptan değil;  öğretmen için hazırlanan öğretmen kitabı,  aynı zamanda öğrenci için hazırlanan çalışma kitabı, Anlama ve Konuşma becerisinin ilerletilmesine yönelik hazırlanan Audio (sesli) ve Visual (görsel) CD destekli Eğitim Setlerinden oluşmaktadır.


Amacımız Eğitim sektöründe yenilikçi ve lider genç ve dinamik kadrosu ile; dünya standartlarında hizmet sunmaktır.


Marmara Bölgesi muhtelif illerindeki şube açılışlarımız gerekli çalışmalar devam etmektedir. Gelişmeleri “Duyurular” bölümünden takip edebilirsiniz.