Tekirdağ Çorlu Mert Dirlik

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mert Dirlik

çorlu, TEKİRDAĞ
BİREYSEL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Bateri Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mert Dirlik, TEKİRDAĞ ÇORLU ve civarında hizmet vermekte olup 13.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. TEKİRDAĞ ilinde hizmet veren 128 kurs/özel ders verenden 51 . sıradadır. Başta Bateri olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mert Dirlik, 2 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Yaklaşık on senedir davul (bateri) ile ilgiliyim. Lise okuduğum yıllarda amatör konserlere çıkarak başladığım müzik hayatıma lise bittikten sonra yarı-profesyonel olarak devam ettim. Antalya'da bir çok otel ve bar programında bulundum. Ayrıca İstanbul ve Uludağ'da da sahne aldığım yerler oldu. Şuan Çorlu'da yaşamaktayım ve davul dersleri vermek niyetindeyim. Bana bu numaradan ulaşabilirsiniz: 0551 243 58 99


Bateri Nedir?

Bateri çalma, hızın yanı sıra denge ve akıcılık gerektirir. Düzenli olarak metronom ile çalışmalı ve single-stroke, double-stroke, paradidle, double paradidle, üçlemeler, altılamalar gibi el teknikleri, dörtlük ritmin üzerine dörtlük, sekizlik, onaltılık kick vuruşları gibi sağ ayak teknikleri (eğer twin pedal tercih edilirse sol ayak için de aynı egzersizler uygulanabilir), hi-hat ile dörtlük,sekizlik,onaltılık saymak gibi sol ayak teknikleri ve tabii ki el-ayak kombinasyonları gibi teknikler üzerinde alıştırma yapılmalıdır.

Verilen Kursların Ayrıntıları