Adana Merkez Güneş Eren

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Güneş  Eren

merkez, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Güneş Eren , ADANA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 20.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 417 kurs/özel ders verenden 5 . sıradadır. Başta Yabancı Dil olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Güneş Eren , 14 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Yıllardır biriktirmiş olduğum yabancı dil bilgimi siz değerli öğrencilerim ile paylaşmak isterim.
Öğrencilerle sınırlı kalmayıp dil öğrenmek herkese yardımcı oluyorum.
Yabancı vatandaşlara Türkçe, yerli öğrencilere ve dil öğrenmek isteyen arkadaşlara yabancı dil öğrenmelerinde yardımcı oluyorum.
Daha detaylı bilgi için mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.
gnsh.eren@gmail.com


İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

Yabancı Dil Nedir?

İnsanların doğduğu ülkede konuşulmayan, ancak başka bir milletle iletişim kurmak için öğrenilmesi gereken dile yabancı dil denir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Bireysel olarak yıllardan beri biriktirmiş olduğum yabancı dil bilgimi öğrenmek isteyenlere kurs veriyorum.
Yıllardır biriktirmiş olduğumuz yabancı dil bilgimizi siz değerli öğrencilerimiz ile paylaşmak isteriz.
Öğrencilerle sınırlı kalmayıp dil öğrenmek herkese yardımcı oluyoruz.
Bir telefon uzağınızdayız.