Trabzon Merkez Yediiklim Akademi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

YEDİİKLİM AKADEMİ

merkez, TRABZON
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: KPSS Kursu , DGS Kursu , ÖABT Kursu , KPSS-A Kursu , KPSS-B Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
YEDİİKLİM AKADEMİ, TRABZON MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 19.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. TRABZON ilinde hizmet veren 122 kurs/özel ders verenden 20 . sıradadır. Başta KPSS olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. YEDİİKLİM AKADEMİ, 3 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İzmir merkezli olarak 2003 yılında yayıncılık, 2006 yılında eğitim hayatına başlayan YEDİİKLİM AKADEMİ, yayınlarındaki tutarlılık ve gerçek sınav formatına yakın özgün içerikler sayesinde Türkiye'nin ilk akla gelen kurumu olmuştur. Kurumsal yapısı, güçlü yayın desteği, profesyonel öğretmen kadrosu, verimli eğitim ve çalışma ortamı, bireysel rehberlik hizmeti, yenilikçi, dinamik ve rekabetçi eğitim anlayışımız ile kısa zamanda İzmir'de saygın bir kurs olarak yerini almıştır.

Akademik ve uzman öğreticiler, tüm Türkiye'deki 82 Şubemizde kullanılan yayınların yazar kadrosu olmanın grurunu taşımaktadır. Her biri yılların verdiği deneyimle beraber alanında uzmanlaşmış dinamik eğitmen kadrosu, bilimsel yenilikçi eğitim ve öğretim teknikleriyle, kişiye özel meslek danışmanlığı ve rehberlik hizmetleri sunan, başarıyı kendisine hedef edinmiş öğrenci odaklı tek kurumdur.

Yediiklim Akademi, KPSS Öğretmenlik, KPSS Memurluk, KPSS-Müfettişlik Uzmanlık, ALES (Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitim Sınavı), YDS (Yabancı Dil Sınavı), DGS (Dikey Geçiş Sınavları)  hazırlık kursları ile; iş hayatı ve akademik kariyer için tam donanımlı, sektörde aranan değerlere sahip bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Öğrencilerimizin sınavlardaki başarıları, dereceleri ve kamu kurumlarına yerleştirme oranlarımızdaki yükseliş, doğru yolda ilerlediğimizin ve aynı zamanda sektördeki lider olma vizyonumuzun da önemli bir göstergesidir.

Donanımlı kütüphane, seminer salonu, amfi derslik sistemi ile projeksiyon, akıllı tahta, uzaktan eğitim seti gibi teknolojik desteklerle çağın gereksinimlerine uygun, konforlu eğitim hizmeti sunulmaktadır. Deneyimli eğitim kadrosu, alanında uzman eğitim danışmanları ve çağdaş fiziksel koşulları ile başarıyı ilke edinen Yediiklim; TRABZON şubesii ile birlikte toplam 82 şubede binlerce öğrencisinin başarısını paylaşmaya devam etmektedir.  

MİSYONUMUZ

Eğitim ve öğretim hizmetlerini çağdaş ölçütler doğrultusunda yürüten, sürekli gelişen, nitelikli ve yenilikçi bir kurum olarak hzimet vermekteyiz. Sektörel tecrübenin akademik eğitimle buluşmasından doğan kurumumuz, sunduğu kariyer planlarıyla beraber öğrencilerini girecekleri sınavlara tam donanımlı olarak hazırlar.
Eğitimlerimizde öğrenci memnuniyetini sağlamak en büyük ilkemizdir. Hayallerini gerçekleştirmek için yılmadan çalışan sizleri, güzel günlere hazırlamanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz...


VİZYONUMUZ

Bilgiyi ve başarıyı en önemli değerler olarak benimsemeye devam ederek, eğitim sektöründeki öncü konumumuzu daha da güçlendirmek.
Eğitim ve öğretim hizmetlerini çağdaş ölçütler doğrultusunda yürüten, sürekli gelişen, nitelikli ve yenilikçi bir kurum olarak devam etmek.
Alanında çağımızın bilgi ve teknolojilerini özümseyip kullanarak, kendine güvenen, duyarlı ve saygılı nesiller yetiştirmek.

TEMEL DEĞERLER

Adalet/Hakkaniyet + Güvenilirlik
İnsana Değer Vermek
Açıklık (Şeffaflık)/Saydamlık
Sürekli Gelişme ve Geliştirme
İşbirliği (Takım Ruhu) ve Ortak Sinerjinin Gücüne İnanmak
Ailevi ve Manevi Değerlere Sahip Çıkmak
Görev ve Sorumluluk Duygusu
Yenilikçi ve Yaratıcı
Liderlik

Fotoğraflar
YEDİİKLİM AKADEMİ


Verilen Kursların Ayrıntıları
KPSS - Öğretmenlik Kursları
KPSS-B (Lisans) Kursları
KPSS-B (Lise - Önlisans) Kursları
DGS Kursları
ALES Kursları
YDS Kursları