Zonguldak Merkez Emre Aydemir

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Emre Aydemir

merkez, ZONGULDAK
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Geometri Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Direksiyon Özel Ders , Geometri Özel Ders , Fizik Özel Ders , Matematik Özel Ders , Direksiyon Kursu , Geometri Kursu , Fizik Kursu , Matematik Kursu , TYT Matematik Kursu , AYT Matematik Kursu , AYT Geometri Kursu , AYT Fizik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Emre Aydemir, ZONGULDAK MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 06.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ZONGULDAK ilinde hizmet veren 55 kurs/özel ders verenden 41 . sıradadır. Başta Direksiyon Özel Ders olmak üzere 16 farklı kurs/özel ders vermektedir. Emre Aydemir, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Özel ders verirken eğitim almanın en sağlıklı yolu mantık ve teorik düşünce gelişmesine yönelmektir.Hangi ders hangi konu olursa olsun her işin bir mantığı vardır ezberci eğitimden yana değilimdir.Görsel,uygulama,pratik yaparak eğitimden yanayım kendiniz yada çocuğunuzun daha sağlıklı eğitim almasından yanaysanız bana ulaşmanız yeterli.Verilen Kursların Ayrıntıları
Matematik aslında hayatın tam kendisidir gözünüzde çok büyütmeyin bu konuda yardım almak istiyorsanız önce doğru kişi gerekli dolayısıyla anlattığım matematik dersinde gerek teorik anlatımla ,gerek pratik anlatimla,uygulamalı örneklerle yorum becerisi gelişerek daha kısa veya daha uzun süreli öğrenebilir ama dersi aldıktan sonra temelden daha sağlıklı düşünce oluşur ve kesinlikle ezberci bir eğitim yapmam
Ben geometri dersi verirken ezberci eğitim den tarafa değilim.Bir örnek verecek olursak oturduğumuz odanın içi küp veya kare hacimli aynı zamanda m2 veya m3 her bir Kenar metre ise m2 alandir ve m3 de hacimdir bunun gibi örnekler vererek pratik yaparak aynı zamanda anlamadiklarini pratik ve uygulamalı örneklerle teorik anlatımla temel oluşturulduğu zaman ileriki zamanlarda çocuğunuza veya size daha kolay gelecektir.
Matematik hayatın tam kendisidir.Bir filiz bir âğac zamanla yetişir tabiki onun zamanla yetişirken doğru bakımı önemli dolayısıyla buradaki işimiz ezberci eğitim değil doğru öğretim ve işin mantığından tarafinayim.Tabiki uygulama,pratik,teorik,görsel ve uygulamalı anlatımlarla olayı daha kolay kavramanizi sağlamak amacıyla örneklerde çözüceğiz ama önemli olan ezberlemek değil işin mantığını anlamaktan tarafinayim sonra size ne soru gelirse gelsin kolay gelicektir.
İlkokula giden çocuklarımıza genellikle teorik yada görsel eğitim gerekir ama bunun yanında tabiki uygulama ve pratikte lazımdır.Ben daha çok ezberci eğitimden yana değilim dersler gözünüzde büyümesin her seviyeye inerek size daha sağlıklı bir eğitim sunmaktan tarafayım konuları anlattığında ve örneklerle gösterdiğim de çocuğunuz ilerde zorluk çekmektir çünkü pratik olarak da düşünerek kolaylıcaktir.Zaten matematik hayatın kendisi olduğu için ilerde de bunları görücektir.
Direksiyon õzel dersi verilir.Her işte olduğu gibi bu işinde bir mantığı vardır.Ama önce temel bilmeniz gereken şeyler vardır.Arabaniz varsa uygulamalı olarak gösterebilirim. Kısa zamanda sizde iyi bir şöför olucaksiniz bu sadece Zaman ve tecrübe meselesi.
Genel fizik dersi verilir.Bu ders kapsamında pratik uygulamalı gösterim,soru çözümü,konu anlatımı vardır.Hic endişeniz olmasin aslında hayatımız fiziktir bunu sizde daha iyi anlıcaksınız.
Genel matematik dersi verilir bu dersi pratik ve uygulamalı örneklerle daha iyi anlamak ve aynı zamanda gelişimi sizde göreceksiniz.
Genel matematik dersi verilir bu dersi pratik ve uygulamalı örneklerle daha iyi anlamak ve aynı zamanda gelişimi sizde göreceksiniz.Ezberci iş yapan biri değilim sizin veya çocuğunuzun mantıgından anlamasını tarafındayım.Bunun için görsel,teorik, uygulamalı anlatımdan yanayım.
Genel matematik dersinde aslında her konunun mantığını bilmek ve ona göre düşünce gerekir bu yüzden konuları teorik,pratik,uygulamalı olarak anlatmak en doğrusudur.Ezberci eğitimden yana değilim ama bazı konularda bilmeniz gereken şeyler olacak tabi genellikle dersi her seviyede anlatirim tabi sizin yada çocuğunuzun konuyu anlaması zaman meselesi.
Genel fizik dersi verilir.Bu ders kapsamında pratik uygulamalı gösterim,soru çözümü,konu anlatımı vardır.Hic endişeniz olmasin aslında hayatımız fiziktir bunu sizde daha iyi anlıcaksınız.
Genel fizik dersi verilir.Bu ders kapsamında pratik uygulamalı gösterim,soru çözümü,konu anlatımı olacaktır.Aslinda hayatın içindeki her şey fiziktir mesala yer çekimi veya arabanın bayır aşağı giderken hızlanması tabiki ivmelenmedir veya arabanin fren yaptığı andaki durumu direnç gösterir.Ayni burda anlattıklarım gibi öğrenciye yada size görsel yada uygulamalı örneklerle işin mantığını anlatarak aslında ne kadar kolay olduğunu kavrayacaksınız ve ezberci eğitimden yana değilimdir.