Adana Çukurova Abdulbari Aydın

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Abdulbari Aydın

çukurova, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Almanca Özel Ders , İngilizce Kursu , Almanca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Abdulbari Aydın, ADANA ÇUKUROVA ve civarında hizmet vermekte olup 26.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 400 kurs/özel ders verenden 10 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Abdulbari Aydın, 47 gelen talepten 28 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
24 yıl deneyimliyim.8 yıl dersane ve 15 yıl kolej tecrübem var.ilkokul,ortaokul,lise,açıköğretim ve açıklise ingilizcesi verebilirim.YDS(LYS 5) kursunda 8 yıl deneyimim var.


Almanca Özel Ders Nedir?

Birebir Almanca eğitimi verilir.

Almanca Avrupa'da en geniş coğrafyaya yayılmış dillerden biridir. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanya, Avusturya ve Lihtenştayn'ın tek resmi dili olan Almanca İsviçre ve lüksemburg'unda resmi dilleri arasında yer alır.

Einzelunterricht in Deutsch wird angeboten.

İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
24 yıl tecrübeli Almanca öğretmeniyim.ilkokul,ortaokul ve lise Almanca dersleri verebilirim.ayrıca Almanca çeviri yapabilir ve yurt dışı aile birleşim dersleri verebilirim.almanca hususunda her türlü deneyim,bilgi ve birikime sahibim
24 yıl tecrübeli Almanca öğretmeniyim.ilkokul,ortaokul ve lise Almanca dersleri verebilirim.ayrıca Almanca çeviri yapabilir ve yurt dışı aile birleşim dersleri verebilirim.almanca hususunda her türlü deneyim,bilgi ve birikime sahibim