Adana Çukurova Mustafa Kul

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mustafa  Kul

çukurova, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Matematik Özel Ders , Archicad Kursu , Cad Cam Kursu , Idecad Kursu , Navisworks Kursu , Powermill Kursu , Primavera Kursu , SketchUp Kursu , Solidcam Kursu , Sta4CAD Kursu , Swift Kursu , Teknik Resim Kursu , Tinkercad3D Kursu , Topsolid Kursu , Xsteel Kursu , Autocad Kursu , SolidWorks Kursu , Catia Kursu , Gerber Kursu , Mastercam Kursu , Corel Draw Kursu , Revit Kursu , Indesign Kursu , CNC Kursu , Maya Kursu , Rhinoceros Kursu , Makine Proje Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mustafa Kul, ADANA ÇUKUROVA ve civarında hizmet vermekte olup 03.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 495 kurs/özel ders verenden 71 . sıradadır. Başta Autocad olmak üzere 27 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mustafa Kul, 18 gelen talepten 13 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Meslek Lisesinde Makine Öğretmeniyim. Autocad, Solidworks, Mastercam konuları ile ilgileniyorum. Uygun ücretle Autocad dersi veriyorum.  Ayrıca ortaokul matematik dersleri veriyorum.

Fotoğraflar

Ortaokul Matematik Özel Ders Nedir?

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Matematik Özel Dersi Süresi Ve Sıklığı Ne Olmalıdır?

Özel matematik dersi sıklığı, öğrencinin eksik olduğu konular ve ihtiyaç hissettiği konular dikkate öğretmen ve öğrenci tarafından birlikte planlanmalıdır. Bu aşamada öğrencinin, dinlenmiş, zinde ve algısının açık olacağı zamanlar göz önünde tutulmalıdır. Bir ders için özel ders saatleri öğrencinin algısına göre planlanmalıdır.(Bu da genel olarak günlük üç saat olarak düşünülebilir.) Daha fazla özel dersin öğrencide zihin yorgunluğu oluşturacağı dikkate alınmalıdır.

Matematik Özel Dersinin  Öğrenciye Sağladığı Faydalar

• Matematik özel dersi sayesinde her öğrenciye özel çalışma metodu belirlenebilir.
• Matematik özel dersinin bire bir olması sayesinde öğrencinin anlama hızı artacaktır.
• Matematik özel dersi ile hem öğretmen hem öğrenci için verimli ders saati geçirme imkanı yakalayabilir.
• Matematik özel dersi ile kuvvetli bir öğretmen-öğrenci  ilişkisi yakalanabilir.
• Matematik özel dersi ile öğretmenin öğrenciye karşı empati kurabilmesi sağlanmış olur.
• Matematik özel dersi ile öğrencinin matematik dersine karşı daha fazla ilgi göstermesi ve konsantrasyonunun artması sağlanabilir.
• Matematik özel dersi sayesinde öğrencide dikkat eksikliğinin daha az olması sağlanabilir.
• Matematik özel dersi ile eksiklerin hızlı tespiti  sağlanır ve o yönde yoğun çalışma sayesinde eksiklikler hızlıca giderilebilir.
• Matematik özel dersi sayesinde öğrenci rahatlıkla soru sorabilme imkani yakalar.
• Matematik özel dersi ile öğrencinin kendine güveni artar.
• Matematik özel dersi ile derse olan ilginin artması sağlanır.

Archicad Nedir?

ArchiCAD, Graphisoft tarafından mimarlar için üretilen 3B BDT (Bilgisayar Destekli Tasarım - Computer Aided Design / CAD) yazılımıdır. Graphisoft, 1984 yılında Macaristanda kurulmuştur. Firma Apple ile işbirliği yaparak, ArchiCAD yazılımını Apple kişisel bilgisayarlar için piyasaya sürmüştür.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Ortaokul 5,6,7ve 8.sınıf,  liselere giriş sınavına yönelik matematik dersi veririm. Teknik öğretmenim. Matematiği seviyorum. Çocuğunuz benimle benimle matematiği sevecek ve anlayacaktır. Ücret 50 tl  /saat. 0505.5701199
Mastercam Dik işleme freze ve mastercam torna konusunda yardımcı olabilirim.
Meslek Lisesinde Makine Öğretmeniyim. Autocad, Solidworks, Mastercam konuları ile ilgileniyorum. Uygun ücretle Autocad dersi veriyorum.
Mastercam cnc dik işleme ve torna için mastercam konusunda ders verebilirim. Kısa zamanda temel ve işinizi görecek kadar şeyler öğrenirsiniz. 0505.5701199