Adana Çukurova Yaser Altınöz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yaser Altınöz

çukurova, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Edebiyat Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , Edebiyat Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yaser Altınöz, ADANA ÇUKUROVA ve civarında hizmet vermekte olup 23.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 493 kurs/özel ders verenden 99 . sıradadır. Başta Lise Edebiyat Özel Ders olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Yaser Altınöz, 3 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
5-6-7-8-9-10-11-12. sınıflar ve mezun olup TYT-AYT sınavlarına hazırlanan öğrenciler için Türkçe, Dil-Anlatım ve Türk edebiyatı dersleri vermekteyim.

5-6-7-8. sınıflarda 6, 9-10-11-12.  sınıflar ve mezun gruplarda 7 yıllık tecrübe sahibiyim.


Lise Edebiyat Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik edebiyat özel dersi verilir.

Ortaokul Türkçe Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik türkçe özel dersi verilir. Günümüzde eğitim ve öğretim her geçen daha fazla büyük önem arz etmeye başlarken sizlerde kendinize ders konusunda takviye yaparak geliştirebilirsiniz. Özel ders, kişinin derse daha fazla odaklanarak eksik yanlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına önemlidir. Zorlu eğitim şartları ve istenilen mesleğe sorunsuz bir şekilde ulaşarak hayaline kavuşabilme istekleri doğal olarak hem velileri hem de öğrencileri farklı bir yollara sürüklemektedir. Eğitim sistemi içerisinde yer alan ve mutlaka bilinmesi gereken dersler içerisinde Türkçe bulunuyor. Sizlerde Türkçe dersin her bir konu içeriğinde kendinizi daha fazla geliştirebilmek adına Türkçe Özel Ders yoluna başvurmaya çalışabilirsiniz. Kısa sürede hiçbir şekilde zorluk çekmeden Türkçeyi öğrenerek kendinizi geliştirebilme şansına sahip olacaksınız.

Özel Ders Ne Fayda Sağlar?

Baktığımızda artık hemen her öğrenci okullarda yeterli düzeyde eğitim görememesi ya da sayısal dersler de yeterliyken sözeller de tam olarak randıman sağlayamaması doğal olarak sınav sonrasında istenen puanlara erişememesine neden olacaktır. Yüksek kalitede verilen Türkçe Özel ders sayesinde artık sizlerde Türkçe derslerini hem zevkle dinleyecek hem de kendinizi yetersiz gördüğünüz yerde ilerletebilme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Tüm bunların yanı sıra Türkçe Dersinin de en eğlenceli taraflarını öğrenmeye başlarken Türkçe Özel Ders Fiyatları için çok yüksek rakamlar ödemenize gerek kalmadan çocuklarınızın derse odaklanarak öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Eğitim hayatına daha fazla sarılan çocuklar için özel ders son derece büyük önem arz etmektedir. Diğer dersler kadar Türkçenin de mutlaka ama mutlaka öğrenilmesi gerekiyor.

Her çocuk kendi başına derslere yeteri kadar ilgi gösterip konuları pekiştiremezken alınacak özel ders hizmetleri sayesinde dersi daha iyi bir şekilde kavrama şansına sahip olabilecektir. Bu sebepten dolayı Türkçe Özel Ders Faydaları son derece fazladır. Sizlerde hemen tüm bu olanaklardan vakit kaybetmeden yararlanarak ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Öğrenciler açısından mutlaka özel dersin alınması gerekiyor. Çünkü öğrenci anlamadığı konuları tekrar tekrar sorarak konuları geçiştirmezken daha fazla özel ders ile birlikte derse konsantre de olmaya başlar. Bu sebepten dolayı her öğrenci bu tür imkânlardan yararlanmalıdır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Edebiyat, tarihsiz olmaz. Edebiyattan bahsetmek aynı zamanda tarihe de yeteri kadar hakim olmayı gerektirir. Tarihin edebiyat koluna hakim olmak edebiyatı öğrenciye sevdirmemde en büyük avantajımdır.
Özellikle sekizinci sınıfta sınava hazırlanmak amacıyla özel ders almaya başlayan bir öğrencinin kat edeceği çok yolu vardır.  Yaklaşık dokuz aylık bir programla sağlam adımlarla ilerleyerek sınavda iyi başarı elde edilebilir.
İlkokul öğrencileri için dikkatlerini çekecek, onları hayata hazırlayacak, eğlenceli ve düşündürücü küçük hikayeler ve bu hikayelerin çözümlemesi yolu aynı zamanda bu yaş gurubundaki öğrencilere okumayı da sevdiriyor.
Öğrenciyi derste mümkün olduğunca aktif tutarak yoğun ödev vermeden doğru düşünmenin yollarını öğreterek edebiyatı sevdirmek ezberin en büyük düşmanıdır. Ben bu yolu kullanarak edebiyat ve dil-anlatım derslerinde uyuklamayan öğrenciler yetiştirdim.