Adana Çukurova Yusuf Tamer

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yusuf Tamer

çukurova, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Satranç Kursu , Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders , Kuranı Kerim Öğretme Kursu , Psikoterapi Kursu , Osmanlıca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yusuf Tamer, ADANA ÇUKUROVA ve civarında hizmet vermekte olup 23.03.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 381 kurs/özel ders verenden 95 . sıradadır. Başta Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Yusuf Tamer, 2 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Marmara ÜN. İlahiyat Fak.Mezunu Uzman Din Kül.ve Ahl. Bil.Öğretmeniyim. Ortaokul din kültürü özel ders veririm. Özellikle 8.sınıflar için sınava hazırlık tam benim işim. Maximum başarı için maximum deneyim bendedir.

Fotoğraflar

Satranç Nedir?

Satranç, iki oyuncu arasında satranç tahtası ve taşları ile oynanan bir masa oyunudur. Bu oyun satranç tahtası denilen 8 x 8 ‘lik kare bir alan üzerinde satranç taşları ile oynanır. Toplam 64 karenin yarısı siyah, yarısı beyaz renklerden oluşur. Taraflar beyaz ve siyah renkli taşları alırlar, her oyuncunun bir seferde bir hamle yapmasıyla oyun gelişir. Oyunun başında beyaz ve siyahların 16 taşı bulunur. Bunlar bir Şah, bir vezir, iki kale, iki fil, iki at ve sekiz piyondan oluşur. Oyunun amacı karşı tarafın şahını mat etmektir.

Satranç 6. yüzyılda Hindular tarafından oynanmaya başlanmış, oradan dünyaya yayılmıştır. Dünya çapında turnuvaları düzenlenir ve bir spor dalı olarak kabul edilir.

Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik din kültürü ve ahlak bilgisi özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Tecrübeli satranç hocasından  satranç eğitimi
Özellikle  lise giriş sınavı için birikimli tecrübe bendedir. TYT Din Kül. hazırlık için birikimli tecrübe bendedir. İlk-Orta yazılı hazırlama birikimli tecrübe bendedir.
Kur'ân-ı Kerîm'i en güzel şekilde ve tecvitle okumayı öğretirim. Tecrübe birikimim yüksektir.
Din Eğitimi alanındaki bilgi ve pedagojik birikimimle  Psikolojik ve Ruhsal  sıkıntılarınıza DİNSEL TERAPİ uygularım.
Osmanlıca yazma ve okuma dersi itina ile verilir.