Adana Merkez Ayşe Nur Oruç

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ayşe Nur Oruç

merkez, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ayşe Nur Oruç, ADANA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 22.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 416 kurs/özel ders verenden 24 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ayşe Nur Oruç, 68 gelen talepten 12 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Çukurova Üniversitesi 3. Sınıf İngilizce Öğretmenliği öğrencisiyim. İngilizce konusunda her yaştan öğrenciye özel ders verebilirim.

Erasmus+ programı ile  ay yurt dışında eğitim gördüm. İngilizce seviyem c1 .


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Yaşa ve istenilenlere göre değişen , daha çok konuşma ve iletişim bazlı ; bunun yanına tabiki de dil bilgisi destekli bir ders veriyorum. Küçük yaştaki öğrencilerimle şarkılar dinleyip , oyun oynuyoruz :)
Daha çok dilbilgisi , deneme-makale yazma gibi konuları halledip bunun yanında tabiki de konuşmamızı geliştirdiğimiz bir kurs programı izliyoruz.