Adana Merkez Bilal Öztaş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Bilal Öztaş

merkez, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Bilal Öztaş, ADANA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 19.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 495 kurs/özel ders verenden 91 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Bilal Öztaş, 108 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhabalar,
Ben Çukurova Üniversitesinde 3. sınıf Biyomedikal Mühendisliği Okumaktayım. 2016/2017 Eğitim -Öğretim yıllInı Erasmus+ Öğrenci Değişim Programı ile Polanya'da geçirdim. İyi derecede ingilizceye sahibim. Bundan dolayıdır ki Polanya'da kurumsal bir şirket bünyesinde Türkiye-Polonya arasında yazılımsal olarak bir şirketin bünyesinde de ayrıca çalışmaktayım. Gerek ikili yazışmaların ingilizce-Türkçe çevirilerini gerekse de yazılımsal olarak sistemlerin geliştirilmesi ve onarılmasında aKtif olarak rol almaktayım.  TEOG ve lise düzeyindeki öğrencilere  tecrübe ve deneyimlerimi aktarmaktan onur duyarım.

SAYGILARIMLA
                                                                                                                                                                                                                           BİLAL ÖZTAŞ


Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.