Adana Merkez Caner Daskiran

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Caner Daskiran

merkez, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Caner Daskiran, ADANA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 17.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 472 kurs/özel ders verenden 14 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Caner Daskiran, 147 gelen talepten 22 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Oncelikle daha hizli iletisim icin bu telefon numarasina Whatsapp tan ulasabilirsiniz. 05300904694
Evet biliyorum.Türkiyedeki okulların çoğunda yabancı dil öğrenemiyorsunuz.Bu pes etmeniz anlamına gelmez.Günümüzdeki teknolojiler sayesinde birçok şey başarabiliyoruz ama yeterli kalmıyor.İngilizce öğreniminde Türkiyede günümüzde okuldaki öğretmenlerin yapamadığını ben size sunuyorum.6 ay içerisinde yüksek kaliteli ders programlarımız sayesinde ingilizceyi konuşabileceksiniz.Bu hala tam öğrendiğiniz anlamına gelmiyor ama en azından ingilizceyi akışkan bir dilde konuşabileceksiniz.Bunlardan yanı sıra farklı ders programlarımız da bulunuyor.Örneğin Diksiyon,Aksan,Okuma,Yazma gibi şeyler.Hadi daha ne bekliyorsun.İnsanın hayatta yapabileceği en iyi yatırım kendisine yaptığı yatırımdır.Daha fazla bilgi almak için bana mail atabilirsiniz.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.