Adana Merkez Gizem Kübra Samancı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gizem Kübra Samancı

merkez, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Geometri Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Öğrenci Koçluğu Kursu , Eğitim Danışmanlığı Kursu , Geometri Kursu , Fizik Kursu , Matematik Kursu , TYT Kursu , LGS (TEOG) Kursu , YKS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gizem Kübra Samancı, ADANA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 29.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 495 kurs/özel ders verenden 28 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 13 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gizem Kübra Samancı, 160 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
-Her düzeyde Matematik ve Geometri dersi verilir..
-Eğitim Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu yapılır..
-TYT-AYT-LGS-Ara sınıf Okula yardımcı her türlü eğitim birebir verilir..
-Uygunluk durumuna göre evde ve ya özel ders büromuzda hizmet vermekteyiz.


Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

Lise Geometri Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik geometri özel dersi verilir.

Geometri nedir?
Uzayı ve uzayda tasarlanabilen şekilleri ve cisimleri inceleyen matematik dalıdır. Yunanca bir kelime olan geometri, kelime manası olarak yerin ölçülmesi demektir. Geometri çok eski çağlardan beri vardı. Ancak geometri ismi, bu bilimin ilk sistematik hale gelmeye başladığı eski Yunanlılarda verilmiş olup, aksiyomatik bir ilim haline gelmesine rağmen, halen kullanılmaktadır.

Her bilim dalında olduğu gibi geometrinin de üzerine kurulu bulunduğu bir temeli mevcuttur. Bu temel üzerinde kendi ifade birimleri ile, meseleleri (problemleri) açıklığa kavuşturmaya çalışır. Bu temeller aksiyom, postülat, tanım (tarif), teorem ve geometrik yer isimlerini alır. Bunlardan aksiyom, ispata ihtiyaç duyulmadan, kabul edilen önermelerdir.

Verilen Kursların Ayrıntıları
-TYTve AYT eğitimi verilir
-Lise düzeyi ara sınıf takviye dersleri
-Eğitim danışmanlığı ve Öğrenci koçluğu yapılır..
-Bursluluk sınavlarına hazırlık yapılır
-LGS eğitimi verilir
-Ara sınıf takviye dersleri verilir
-İlk okul 1.sınıftan itibaren en temel düzeyde eğitim verilir..
-Bursluluk sınavlarına hazırlandırılır ve ortaokula geçişte seviye tespit düzeyine uygun eğitim verilir..
-Ortaokul ara sınıf takviye ve LGS sınavına hazırlık yapılır..
-Her düzeyde Matematik ve Geometri dersleri verilir.
- Uygun şartlar dahilinde evde Ya da özel ders büromuzda hizmet vermekteyiz..