Adana Merkez Gökhan Gökhan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gökhan  Gökhan

merkez, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , Öğrenci Koçluğu Kursu , Fen Kursu , Fizik Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gökhan Gökhan, ADANA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 16.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 343 kurs/özel ders verenden 73 . sıradadır. Başta Fizik olmak üzere 10 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gökhan Gökhan, 14 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Fizik ve fen bilimleri ogretmeniyim

Maddenin kimyasal yapısındaki değişiklikler dışında kalan genel özelliklerini, genel ya da geçici yasalara bağlı, deney yoluyla incelenebilen, matematiksel olarak tanımlanabilen durum ve devinimlerini konu alan bilim dalıdır.

Fizik bilimi insanların doğada gerçekleşen  olayları açıklama isteğinden doğdu. Bu duruma uygun bir başka tanımla; Fizik; doğayı anlama, doğal olayların neden ve sonuçlarının öğrenme ve bunları matematiksel metotlarla ifade etme işidir.

Fizik bilimiyle uğraşan bilim insanlarına fizikçi denir. Fizikçi bilimsel metotlar kullanarak maddenin temel özeliklerini inceler. Bu incelemelerini yaparken fizik biliminin sorgulanabilir, denenebilir, yanlışlanabilir ve elde edilen verilere dayandırılabilir olduğunu bilir.

Fizikçilerin amacı, doğaya insanlığın yararına olacak şekilde yön verebilmektir.