Adana Merkez Mustafa Kurkut

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mustafa Kurkut

merkez, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Geometri Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mustafa Kurkut, ADANA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 12.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 420 kurs/özel ders verenden 107 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mustafa Kurkut, 15 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2010 Atatürk Üniversitesi Matematik mezunuyum. Kampüs Temel Lise ve ortaokulunda yeni sezonda çalışmaya başlayacağım. Mezun oldugumdan beri özel kurumlarda çalışmaktayım. Teog, KPSS, YGS ve LYS matematik alanında uygun fiyata -gerek grup gerekse bireysel- özel ders vermekteyim.Verilen Kursların Ayrıntıları
Lise ara sınıflar hususan 9 ve 10. sınıf YGS temelinin atildigi zaman dilimidir. Bu zaman dilimini iyi degerlendiren öğrencilerim büyük oranda başarıyı yakalamışlardır.
İlköğretim matematik, matematiğin temellerinin atıldıgı zamandır. Özellikle 5 ve 7. sınıf matematiği bu anlamda çok ehemmiyetlidir. Bu sebepten öğrencilerimle bu temeli sağlam bi şekilde atıp öğrencimin matematikte emin adımlarla ilerlemesine vesile olacağım.
Malum olduğu üzere geometri, Ygs-Lys'de farklı bir dersmiş gibi ayri bir hoca tarafindan anlatilmakta. Gerçekten de belli yönleriyle matematikten ayrışan geometri disiplini ayri bir özveri gerektiriyor ki ögrencilerimle birlikte bunu halledecegiz.
Lise ara sınıf 9 ve 10. sınıf YGS temelinin atıldigı, 11 ve 12 ise LYS temelinin atıldıgı zaman dilimleridir. Bize düsen bu zaman dilimini çok iyi degerlendirmektir.
Matematik denilince öğrencinin kafasında oluşan olumsuz yargıyı atmak öncelikli hedefimdir. Matematik hayatın her alanında olduğu için olmazsa olmaz bir disiplindir. Sınavlar için de bu böyledir. Matematiği iyi yapan sınavın genelinde de başarılı olması kaçınılmazdır. Bu hedefler doğrultusunda öğrencilerimi yetiştirmeyi hedefliyorum. Şu hususu da belirtmeliyim: KPSS, YGS ve LYS'de sadece erkek öğrencilere ders veriyorum.