Adana Seyhan Kahraman Akyüz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Kahraman Akyüz

seyhan, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Matematik Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Kahraman Akyüz, ADANA SEYHAN ve civarında hizmet vermekte olup 06.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 403 kurs/özel ders verenden 88 . sıradadır. Başta İlkokul Matematik Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Kahraman Akyüz, 2 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Seyhan merkezde görev yapmaktayım. 4 yıllık sınıf öğretmeniyim . 26 yaşındayım. Ilkokul öğrencilerine takviye kurs ,ödev destekli kurs ve okuma yazma kursu veriyorum.Matematik -Hayat bilgisi -Türkçe - sosyal bilgiler - fen bilimleri derslerine yönelik istenilen zamanda ek konu tekrarları ve yazılı çalışmaları yapılır.


İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Ilkokul öğrencilerinin tüm derslerine yönelik kurs verebilirim sadece matematik değil.