Adana Seyhan Yeşim Çelikiz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yeşim  Çelikiz

seyhan, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yeşim Çelikiz, ADANA SEYHAN ve civarında hizmet vermekte olup 22.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 416 kurs/özel ders verenden 37 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Yeşim Çelikiz, 104 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ben 1997 de kıbrıs Lefke Avrupa üniversitesinden İngiliz Dili Eğitimi bölümünden mezun oldum.13 yıl bir devlet lisesinde 4 yıldırda bir ilkokulda görev yapmaktayım.Yıllardır özel ders veriyoruöm .İlkokuldan liseye her seviyede tecrübeliyim .Kendi evimde veya sizin belirleyeceğiniz yerde verebilirim .Dil bölümüne öğrenci hazırlama tecrübem vardır.Grup oluşturulursa ücret daha uygun olacaktır.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.