Adana Seyhan Zeynep Akkurt

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Zeynep Akkurt

seyhan, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fen Bilimleri Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Zeynep Akkurt, ADANA SEYHAN ve civarında hizmet vermekte olup 25.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 441 kurs/özel ders verenden 14 . sıradadır. Başta Fen Bilimleri Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Zeynep Akkurt, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen bilgisi öğretmenliği mezunuyum. Matematik ve fen bilimleri alanında özel ders veriyorum.


Fen Bilimleri Özel Ders Nedir?

Fen bilimleri gözlenen doğayı ve doğa olaylarını sistematik bir şekilde inceleme, henüz gözlenmemiş olayları ise kestirme ve tahmin yürütme gibi çalışmaları içine alan bilim dalıdır. Bu süreçte fen, gözlem ve deneylere dayanan veri temelli açıklamalarla sınırlandırılır. Bu bağlamda, deneysel  kanıtlara ve bilimsel teorik bir çatıya dayandırılmayan açıklamalar fenin konusu değildir. Doğadaki her olay fen bilimlerinin bir konusunu oluşturduğu için, fen hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Fen bilimleri hem canlı hem de cansız doğa ile ilgilenmektedir. Özetle fen bilimleri olgular, ilkeler, kuramlar, doğa kanunları, kavramlar ve genellemelerden oluşmaktadır.

Verilen Kursların Ayrıntıları