Adıyaman Merkez Fatma Eroglu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Fatma Eroglu

merkez, ADIYAMAN
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , TYT Kursu , YKS Kursu , Etüt Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Fatma Eroglu, ADIYAMAN MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 09.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADIYAMAN ilinde hizmet veren 18 kurs/özel ders verenden 3 . sıradadır. Başta YKS olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Fatma Eroglu, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Matematik zor bir ders değildir.Birlikte bu ders artık çok daha kolay.severek ve eğlenerek öğrenelim.Matematik kabusumuz olmasın.
Lise ,ortaokul,ilkokul özel ders tecrübelerimle  sizlere de yardımcı olmak isterim.Grup şeklinde gelerek daha uygun fiyatlrdan faydalanabilirsiniz.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Lise öğrencilerimiz  artık düzenli ve programlı ders çalışmayı öğrenmeli.kendilerini bekleyen yks sınavını da düşünerek ona göre ders çalışma programı oluşturulmalı.lise yılları boyunca düzenli ve verimli bir matematik öğrenimi için haydi özel dersle matematiğimizi üst seviyeye çıkaralım.
Matematiği birlikte severek öğreniyoruz
Çocuklarımıza matematiği küçük yaşlardan sevdirmeliyiz ki daha sonrasında sıkıntı yaşamayalım.
Sınav varsa önümüzde kendimizi disipline etmeliyiz.matematik öğrenmeli ve artık onu pratikleştirmeliyiz.
Haydi matematiği pratikleştirme zamanı
Konuların pekişmesi için bol bol soru çözmemiz gerekir işte bu soru çözümü için sizleri etut kursumuza bekliyoruz.
Bol soru sınavda zaman kısaltır .
Matematik öğrenerek zihnimizi aktif ve canlı tutalım.