Afyon Bolvadin Zeynep Karagöz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

zeynep karagöz

bolvadİn, AFYON
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , AYT Matematik Kursu , Matematik Kursu , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
zeynep karagöz, AFYON BOLVADİN ve civarında hizmet vermekte olup 16.07.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. AFYON ilinde hizmet veren 75 kurs/özel ders verenden 15 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. zeynep karagöz, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
     Ben Zeynep Karagöz. 1990 Osmaniye doğumluyum. İlköğretim ve liseyi Osmaniye'de okudum. 2008'de Mehmet Akif Ersoy Süper lisesinden mezun oldum. 2013'te  Celal Bayar Üniversitesi Demirci Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden mezun oldum. 2014'te Hakkari Yüksekova'da çeşitli okullarda görev yaptım. Kendi alanımda seminerlere ve kurslara giderek mesleki performansımı artırmaya halen devam etmekteyim. 2017'den beri Afyon/Bolvadin'de ikamet etmekteyim
      Öğrencilerimin eğitim öğretiminde her alanda yetiştirilmeleri gerektiğini benimsemiş bir öğretmenim. Bunu yaparken de ezberci, baskıcı, soyut anlatımlardan uzak; her öğrencinin kendine has anlayış tarzına göre yaparak yaşayarak bire bir öğrenme modelini uygulamaktayım. Öğrencilerime dersi sevdirerek yani onların derse katılımını zoraki olarak değil aksine bizzat onların talep etmesini sağlayarak eğitim öğrenimlerindeki hedeflere ulaşabilen bir öğrenme modelini tercih etmekteyim.
       İlkokul 1-2-3-4. sınıf öğrencilerine tüm derslerden özel ders anlatımı, ödev koçluğu, derslerdeki temellerini sağlamlaştırıp hızlanmalarını sağlamalarına  yönelik her türlü özel ders verebilirim. Taleplerinizi karşılayacağımdan şüpheniz olmasın.
      NOT: Ücrette yardımcı olunur.
               Grupla alınacak özel derslerde indirim uygulanır.