Afyon Merkez Pelin Savaş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Pelin Savaş

merkez, AFYON
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , Fen Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Pelin Savaş, AFYON MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 17.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. AFYON ilinde hizmet veren 70 kurs/özel ders verenden 26 . sıradadır. Başta Fen olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Pelin Savaş, 2 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
fen bilimleri / fen ve teknoloji öğretmeniyim özel ders veriyorum sınava öğrenci hazırlıyorum tecrübeliyim. bir çok öğrencimin sınavlarda full yapmasına katkım oldu.


Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik  fen bilimleri özel dersi verilir.

İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Sınavlara öğrenci hazırlıyorum tecrübeliyim ve bu işi severek sevdirerek yapıyorum