İçel Yenişehir Yasemin Savaş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yasemin Savaş

yenİşehİr, İÇEL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yasemin Savaş, İÇEL YENİŞEHİR ve civarında hizmet vermekte olup 30.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İÇEL ilinde hizmet veren 382 kurs/özel ders verenden 12 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Yasemin Savaş, 2 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
8 yıldır hem matematik hem de fizik derslerinden özel dersler verdim. Amasya üniversitesi fizik bölümü mezunuyum, ayni zamanda formasyon aldım. Şu anda nükleer fizik üzerine yüksek lisans yapıyorum ve özel bir kurumda çalışmaktayım. Derslerim zevkli ve anlaşılır geçiyor. Ilk olarak öğrencimin işlem becerisi,dikkat ve bilgisini ölçmek amaçlı basit bir sinav yapiyorum. Duruma gore haftada kaç saat ders yapacağımızı konuşuyoruz. Başarı odaklayım. Dersimi öncelikle konu özeti ve tekrarı yapip, sonrasında bol soru çözerek işliyorum. Ünite bittikten sonra yine sinav yapiyorum ki nerelerde takılıyor veya anlamamış görebilelim ve sinav stresini yenelim diye. 05342609923


Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

Lise Fizik Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik fizik özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
fizik dersi ayrıca ygs lys teog gibi sınavlara hazırlık için bana ulaşabilirsiniz. yüksek lisans öğrencisiyim ve alanımda başarılıyım. Amasya merkezde özel ders almak isteyenler ulaşabilir. 4 yıllık ders tecrübem var ve ders verdiğim öğrenciler istedikleri yeri kazandılar netlerini yükselttik güvenebilirsiniz. 05342609923 yasemin.
teog sınavına hazırlık için bana ulaşabilirsiniz. yüksek lisans öğrencisiyim ve alanımda başarılıyım. Amasya merkezde özel ders almak isteyenler ulaşabilir. 4 yıllık ders tecrübem var ve ders verdiğim öğrenciler istedikleri yeri kazandılar netlerini yükselttik güvenebilirsiniz. 05342609923 yasemin.
teog sınavına hazırlık için bana ulaşabilirsiniz. yüksek lisans öğrencisiyim ve alanımda başarılıyım. Amasya merkezde özel ders almak isteyenler ulaşabilir. 4 yıllık ders tecrübem var ve ders verdiğim öğrenciler istedikleri yeri kazandılar netlerini yükselttik güvenebilirsiniz. 05342609923 yasemin.