İstanbul Bağcılar Murat Elmacı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Murat Elmacı

bağcilar, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Geometri Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , Direksiyon Özel Ders , Autocad Kursu , SolidWorks Kursu , Matematik Kursu , Geometri Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Murat Elmacı, İSTANBUL BAĞCILAR ve civarında hizmet vermekte olup 14.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6152 kurs/özel ders verenden 733 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 10 farklı kurs/özel ders vermektedir. Murat Elmacı, 17 gelen talepten 13 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSİ MEZUNUYUM.İLKÖĞRETİM,ORTAOGRETIM VE LİSE ÖĞRENCİLERİNE MATEMATİK VE GEOMETRİ DERSLERİNDE YARDIMCI OLURUM.EKSİK KONU ANLATIMI VE TEST ÇÖZEREK SINAVA HAZIRLIK YAPARIM.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
MAKİNE MÜHENDİSİYİM VE AKTİF OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. LİSE ÖĞRENCİLERİNE MATEMATİK OKUL DERSLERİNE KONU ANLATIMI VE TEST ÇÖZÜMÜYLE YARDIMCI OLABİLİRİM.
MAKİNE MÜHENDİSİYİM VE AKTİF OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.  LİSE ÖĞRENCİLERİNE GEOMETRİ OKUL DERSLERİNE KONU ANLATIMI VE TEST ÇÖZÜMÜYLE YARDIMCI OLABİLİRİM.
MAKİNE MÜHENDİSİYİM VE AKTİF OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNE MATEMATİK OKUL DERSLERİNE KONU ANLATIMI VE TEST ÇÖZÜMÜYLE YARDIMCI OLABİLİRİM.
MAKİNE MÜHENDİSİYİM VE AKTİF OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNE MATEMATİK OKUL DERSLERİNE KONU ANLATIMI VE TEST ÇÖZÜMÜYLE YARDIMCI OLABİLİRİM.
MAKİNE MÜHENDİSİYİM VE AKTİF OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNE FEN OKUL DERSLERİNE KONU ANLATIMI VE TEST ÇÖZÜMÜYLE YARDIMCI OLABİLİRİM.
ARABA KULLANMAYI ÖĞRENMEK İSTEYEN HERKESE YARDIMCI OLABİLİRİM.SAATLİK ÜCRETİ 50TL.
MAKİNE MÜHENDİSİYİM VE AKTİF OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.AUTOCAD ÖĞRENMEK İSTEYENLERE KURS VEREBİLİRİM.
MAKİNE MÜHENDİSİYİM VE AKTİF OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. 3 BOYUTLU ÇİZİM ÖĞRENMEK İSTEYENLERE YARDIMCI OLABİLİRİM .
MAKİNE MÜHENDİSİYİM VE AKTİF OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. İLKÖĞRETİM VE LİSE ÖĞRENCİLERİNE MATEMATİK OKUL DERSLERİNE KONU ANLATIMI VE TEST ÇÖZÜMÜYLE YARDIMCI OLABİLİRİM.
MAKİNE MÜHENDİSİYİM VE AKTİF OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. İLKÖĞRETİM VE LİSE ÖĞRENCİLERİNE GEOMETRİ OKUL DERSLERİNE KONU ANLATIMI VE TEST ÇÖZÜMÜYLE YARDIMCI OLABİLİRİM.