Ankara Altındağ Gülizar Ayağıbüyük

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gülizar Ayağıbüyük

altindağ, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fen Bilimleri Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gülizar Ayağıbüyük, ANKARA ALTINDAĞ ve civarında hizmet vermekte olup 24.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2903 kurs/özel ders verenden 100 . sıradadır. Başta Fen Bilimleri Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gülizar Ayağıbüyük, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
8. Sınıflara kadar Fen bilgisi ve matematik dersi vermekteyim. Öğrencinin anladığından emin olmadan dersi bırakmam, kafasında soru kalmayacağının da garantisini veririm, sınavlara yönelik özel çalışırım.


Fen Bilimleri Özel Ders Nedir?

Fen bilimleri gözlenen doğayı ve doğa olaylarını sistematik bir şekilde inceleme, henüz gözlenmemiş olayları ise kestirme ve tahmin yürütme gibi çalışmaları içine alan bilim dalıdır. Bu süreçte fen, gözlem ve deneylere dayanan veri temelli açıklamalarla sınırlandırılır. Bu bağlamda, deneysel  kanıtlara ve bilimsel teorik bir çatıya dayandırılmayan açıklamalar fenin konusu değildir. Doğadaki her olay fen bilimlerinin bir konusunu oluşturduğu için, fen hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Fen bilimleri hem canlı hem de cansız doğa ile ilgilenmektedir. Özetle fen bilimleri olgular, ilkeler, kuramlar, doğa kanunları, kavramlar ve genellemelerden oluşmaktadır.

Verilen Kursların Ayrıntıları