Kayseri Kocasinan Şeyma Aydoğdu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Şeyma Aydoğdu

kocasİnan, KAYSERİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Almanca Özel Ders , Almanca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Şeyma Aydoğdu, KAYSERİ KOCASİNAN ve civarında hizmet vermekte olup 12.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KAYSERİ ilinde hizmet veren 405 kurs/özel ders verenden 935 . sıradadır. Başta Almanca olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Şeyma Aydoğdu, 34 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ankara’da bir Anadolu lisesinde öğretmenlik yaptım. İlk okulu almanyada okudum dolayısıyla ana dilim Almanca ayrıca mütercim tercümanlık yapmaktayım. bütçeme katkı sağlamak ve faydalı olabilmek adına ilk okul orta okul ve lise ögrencilerine özel ders veriyorum.


Almanca Özel Ders Nedir?

Birebir Almanca eğitimi verilir.

Almanca Avrupa'da en geniş coğrafyaya yayılmış dillerden biridir. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanya, Avusturya ve Lihtenştayn'ın tek resmi dili olan Almanca İsviçre ve lüksemburg'unda resmi dilleri arasında yer alır.

Einzelunterricht in Deutsch wird angeboten.

Almanca Nedir?

Almanca Hint-Avrupa dillerinin Cermen dilleri koluna bağlıdır ve dünyanın yaygın lisanlarından biridir. Avrupa Birliği'nin resmî dillerinden biri ve en çok konuşulanıdır. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanca ayrıca içinde Fransız kelime kökenli sözcükler taşır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Okul derslerini ve Almanca dilini ögrenmeye yönelik dersler, ayrıca yurt dişina gitme talebi olanlara konuşma becerisi kazandırmak amacıyla telafuz ve konuşma dersler verilir.