Ankara Altındağ Sümeyye Karaoğlu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sümeyye Karaoğlu

altindağ, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Yabancı Dil Kursu , İşaret Dili Kursu , Türkçe Kursu , Matematik Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sümeyye Karaoğlu, ANKARA ALTINDAĞ ve civarında hizmet vermekte olup 22.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2145 kurs/özel ders verenden 1580 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 13 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sümeyye Karaoğlu, 59 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Harita mühendisiyim.Yurtdışı eğitim tecrübem bulunmaktadır. ilkokul,ortaokul öğrencilerine matematik,Türkçe ve İngilizce dersi vermekteyim.Bunun dışında işaret dili eğitimi almak isteyenlere A1 seviye işaret dili eğitimi verilir.Öğrencilere farklı metodlarla önyargılı oldukları dersleri sevdirerek ögretmek ve bir o kadar da kalıcı olmasını sağlamak  benim için önceliktir.