Ankara Çankaya Ahmet Oğuzhan Gölükcü

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ahmet Oğuzhan Gölükcü

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fransızca Özel Ders , Fransızca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ahmet Oğuzhan Gölükcü, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 21.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2436 kurs/özel ders verenden 1685 . sıradadır. Başta Fransızca Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ahmet Oğuzhan Gölükcü, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Gazi Ünivesitesi, Fransız Dili ve Edebiyatı bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. İyi seviyede İngilizce ve Fransızca biliyorum.


Fransızca Özel Ders Nedir?

Birebir Fransızca eğitimi verilir.

Fransızca, Hint–Avrupa dillerinin Latince kolundan gelişmiş olan, Fransa’da ve Fransız uygarlığını benimseyen kimi ülkelerde konuşulan dil..

Fransızca Nedir?

Fransızca, Hint-Avrupa dil ailesinin Roman dilleri alt birimden, Fransa ve Fransız uygarlığını benimsemiş ve eski Fransız sömürgesi ülkelerde kullanılan dildir. Dünya'da yaklaşık olarak 200 milyon insan Fransızca bilmektedir. 128 milyon insan Fransızca'yı anadili veya ikinci dili olarak konuşurken, 54 ülkede 72 milyon insan tarafından da bilinmekte ve konuşulmaktadır. Başta Fransa olmak üzere Kanada, Belçika, İsviçre, Afrika, Lüksemburg ve Monako ve daha birçok ülkede konuşulur.
Verilen Kursların Ayrıntıları