Ankara Çankaya Aslı Yıldırım

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Aslı Yıldırım

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Kimya Özel Ders , Kimya Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Aslı Yıldırım, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 26.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2747 kurs/özel ders verenden 1335 . sıradadır. Başta Lise Kimya Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Aslı Yıldırım, 3 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba benim adım Aslı. Bilkent Moleküler Biyoloji ve Genetik öğrencisiyim. 19 yaşındayım. Yardımsever ve arkadaş canlısı bir insanım. Her yaştan çocukla iyi anlaşabilecek, sorunlara çözüm bulabilecek sabırlı bir insanım.


Lise Kimya Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik kimya özel dersi verilir.

Kimya Nedir?

Maddelerin ana yapılarını, bileşimlerini, dönüşümlerini ve bunlarla ilgili çözümleme, bireşim ve üretim yöntemlerini konu alan bilimdir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Merhaba!
Bilkent üniversitesinde Moleküler Biyoloji ve genetik okumaktayım. Her lise seviyesine uygun ders anlatımı yapabilmemin yanı sıra AYT-TYT kimya ve biyoloji dersleri de vermekteyim. Bu derslerde oldukça başarılı olmamın yanı sıra akılda kalıcı ve etkili bir yöntemle anlatmaktayım. Özellikle bu alanlarda öğrencilerin takıldığı kısımları iyi bilmem sebebiyle verdiğim dersler çok daha verimli geçer. Anlayışlı ve arkadaş canlısı bir insanım. Ortak belirleyeceğimiz bir kütüphanede, kafede veya Bilkent üniversitesi kampüsünde derslerimizi yapabiliriz. Eğer siz de kimyada veya biyolojide kendinizi eksik hissediyorsanız veya çocuğunuzun desteğe ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz!