Ankara Çankaya Aykut Aydeniz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Aykut Aydeniz

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Yazarlık Kursu , Lise Geometri Özel Ders , Lise Tarih Özel Ders , Lise Edebiyat Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , Hafıza Teknikleri Kursu , 3D Studio Max Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İngilizce Kursu , İngilizce Yazışma Teknikleri Kursu , Tarih Kursu , ALES Kursu , LGS (TEOG) Kursu , YKS Kursu , Açık Lise Kursu , Geometri Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , KPSS-B Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Aykut Aydeniz, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 21.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2972 kurs/özel ders verenden 479 . sıradadır. Başta Yabancı Dil olmak üzere 27 farklı kurs/özel ders vermektedir. Aykut Aydeniz, 774 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Temmuz 2017'de ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetiminden şeref derecesiyle mezun oldum. Eylül 2017 itibariyle ODTÜ Uluslararası İlişkiler bölümünde yüksek lisansa kabul edildim ve başlayacağım. Üniversite eğitimim boyunca 5,6 ve 8. sınıf öğrencilerime ve lise 3 öğrencime başta matematik ve İngilizce başta olmak üzere tarih ve coğrafya dersleri de verdim. İletişime geçmeniz dahilinde, daha önce ders verdiğim öğrencilerimin ailelerinden de bilgi alabilirsiniz.


Yazarlık Nedir?

Bir yazar, farklı formatlarda yazılar yazabilir; şiir, roman, kısa hikâye, güfte, senaryo gibi. Yazdıkları yazım türlerine göre farklı sıfatlar da alabilir; Şair, güftekâr, hikâyeci, senarist, makaleci, köşe yazarı gibi. Yazarın eserleri, mensup olduğu toplumun kültürüne katkıda bulunur ve toplumda bir sanatçı olarak kabul edilir.

Lise Geometri Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik geometri özel dersi verilir.

Geometri nedir?
Uzayı ve uzayda tasarlanabilen şekilleri ve cisimleri inceleyen matematik dalıdır. Yunanca bir kelime olan geometri, kelime manası olarak yerin ölçülmesi demektir. Geometri çok eski çağlardan beri vardı. Ancak geometri ismi, bu bilimin ilk sistematik hale gelmeye başladığı eski Yunanlılarda verilmiş olup, aksiyomatik bir ilim haline gelmesine rağmen, halen kullanılmaktadır.

Her bilim dalında olduğu gibi geometrinin de üzerine kurulu bulunduğu bir temeli mevcuttur. Bu temel üzerinde kendi ifade birimleri ile, meseleleri (problemleri) açıklığa kavuşturmaya çalışır. Bu temeller aksiyom, postülat, tanım (tarif), teorem ve geometrik yer isimlerini alır. Bunlardan aksiyom, ispata ihtiyaç duyulmadan, kabul edilen önermelerdir.