Ankara Çankaya Barbaros Alagöz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Barbaros Alagöz

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Barbaros Alagöz, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 30.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2803 kurs/özel ders verenden 238 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Barbaros Alagöz, 386 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba. 12 yıldır İngilizce Öğretmeni olarak birçok farklı firmada görev aldım. İlkokulda öğretilen İngilizce'den tutunda İş İngilizcesine kadar her alanda grup ve özel dersler verdim. Akademik Koordinatörlük ve yöneticilik de yaparak eğitim alanında birden fazla alanda çalıştım. Şimdi ise Özel İngilizce Öğretmeni olarak öğretmenliğime genel birebir derslerle devam etmek istiyorum.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Lisede artık İngilizce ön plandadır. Lakin öğrencilerimiz bu dili pek sevmediklerinde onları bir kursa göndermek zordur. Bu yüzden de kendileriyle evinizde ya da etüt merkezinde birebir ders ile öğrencimizin İngilizce kullanımı geliştirecek ve konuşma ve kelime bilgisi bazında pek çok deneyimi elde etmesine katkıda bulunulacaktır.
Present Simple, Present Cont. gibi zaman kavramlarının durmadan öğretildiği bir dönemdir. Amacımız öğrencilerimizi bu sıkıcı döngüden kurtararak daha keyifli bir ortamda, eğlence ile iç içe bir dil öğrenimi sağlamaktır.
İlkokulda genelde İngilizce Öğretmenleri öğrencilere pek yüklenmezler ama bol bol yazı yazdırırlar. Öğrencilerimiz yazıdan kurtularak şarkılar ve oyunlar eşliğinde kelime ağırlıklı dil öğrenimi gerçekleştirerek okuldan bir adım önd olup notlarını yükseltme şansına erişecektir.
Genel İngilizce A1 - C2 arası seviyelerin bulunduğu genel anlama - konuşma bazında öğrenci yetiştirdiğim bir programdır. Sadece keyfi ya da sosyalleşme amacı olan arkadaşlarım için güzel bir araç olacaktır.
Denizcilik terimleri ile deniz üzerinde karşılaşabilecek herhangi bir durum üzerine canlandırmalar üzerinden giden bir eğitim sunuyorum. Böylelikle öğrencim herhangi bir durumla karşılaştığında buna hazırlıklı oluyor ve ona göre tepki verebiliyor. Eğlenceli ve öğretici bir İngilizce deneyimi için iletişime geçebilirsiniz.
YDS'den bir tık daha kolay olan yabancı dil anlama yetisini ölçen yüksek lisans, doktora ya da üzeri bir alanda çalışmak ya da alana girmek için zorunlu olarak girilmesi gereken sınavlardan biridir. Öğrencimizi fazla sıkmadan, seviyesine göre eğlenceli bir sınava hazırlık sürecinden geçilmektedir.
Çocuklar genelde hareketli olduklarından dolayı onlara yabancı dilbiligisi, kuram, teori vs. konularda bilgi veremezsiniz. Çok çabuk sıkılırlar. O yüzden öğrencilere eğlenceli bir ortam yaratmak zorundasınız ve bu ortamı yaratırken de çocuğun liderlik ettiğini ona göstermeniz gerekir. Oyunlar, şarkılar, ve daha pek çok aktivite ışığında NLP yöntemiyle öğrencimizin kelime dağarcığını artıracak ve sosyal ortamlarda İngilizce konuşmasına yardımcı olacağız. Amacımız eğlenerek öğrenmek.
Her yerde bilinen genel ingilizce dil eğitim programıdır.
İş İngilizcesi özellikle bu son dönemde teknolijinin gelişimiyle revaçtadır. Yurtdışından veya yurtiçi başka bir il ya da ilçeye iş başvurusu yaptığınızda bu başvurular Skype üzerinden gerçekleştirilir. Amacımız bu tarz durumlarda nasıl durulmalı, nasıl cevap verilmeli, nelere dikkat etmeli gibi konu başlıkları üzerinde durularak bol konuşma ile süslenen bir eğitim çalışması yapılacaktır.
Her üniversitenin kendine özgü bir sınav politikası vardır. Bu sınav politikası dahilinde gerekli olan adımlar atılacak ve öğrencimizin en iyi şekilde başarı kazandırılmasına çalışılacaktır.
TOEFL, dört yeteneğinde değerlendirildiği IELTS benzeri akademik ingilizce seviyesinizi ölçen 4,5 saatlik bir sınavır. Öğrencinin seviyesine bakılır, eksiklikleri giderilir ardından sadece sınav üzerine çalışılır.
IELTS sınavı akademik anlamda İngilizce bilginizi ölçmeye yarayan yazma ve konuşma olarak geçen 2 aşamalı bir sınavdır. Öğrencinin seviyesi belirlendikten sonra akademik ingilizce ile ilgili açıklar kapatılarak, detaylı bir öğrenim metodu ile sınav üzerine çalışılır.
Özellikle yüksek lisans ve doktora öğrencileri ya da öğrenci adaylarının uzun çalışmalar sonucu girdiği bir sınavdır. Geçmiş sınavlar çözülürken bir yandan öğrencinin eksikleri kapatılarak, sınav dahi olsa eğlenceli bir ortamda eğitim öğretim sağlanmaktadır.
Sürekli değişen sınav sistemi dahilinde öğrencilerimizin en yüksek puanı hedeflediği sınava göre bir çalışma şekli izlenmektedir.