Ankara Çankaya Büşra İşbilen

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Büşra İşbilen

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Tarih Özel Ders , Tarih Özel Ders , Tarih Kursu , TYT Tarih Kursu , AYT Tarih Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Büşra İşbilen, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 10.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2975 kurs/özel ders verenden 1179 . sıradadır. Başta Lise Tarih Özel Ders olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Büşra İşbilen, 2 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Alan bilgisinin tam olması yanı sıra,öğretme eylemini gerçekleştirebilecek beceriye sahip olması iyi bir eğitimcinin en temel özelliğidir. Bir bilgiyi benimsetmek sadece mesleğine aşık bir öğretmenin en iyi şekilde yapabileceği bir iştir.


Lise Tarih Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik tarih özel dersi verilir.

Tarih Özel Ders Nedir?

Tarih ülkeleri, ulusları, toplumları, kuruluşları etkileyen eylemlerden doğan olayları zaman ve yer göstererek anlatan, bu olaylar arasındaki neden-sonuç ilişkilerini, bunların daha önceki ve sonraki olaylarla bağlantılarını, karşılıklı etkilenmelerini, her ulusun kurduğu uygarlıkları, ulusların kendi iç sorunlarını ve benzeri konuları belge ve bulgular ışığında objektif olarak inceleyen bilim dalıdır. Tarih, yaşanan olayların tekrar aynı şekilde yaşanabilmesi gibi bir ihtimal olmadığından diğer bilimler gibi deney ve gözleme dayanmaz.