İstanbul Bağcılar Cevahir Erkut

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Cevahir Erkut

bağcilar, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Fransızca Özel Ders , İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Fransızca Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Cevahir Erkut, İSTANBUL BAĞCILAR ve civarında hizmet vermekte olup 01.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6423 kurs/özel ders verenden 277 . sıradadır. Başta Fransızca olmak üzere 10 farklı kurs/özel ders vermektedir. Cevahir Erkut, 229 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ankara Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Öğrencilerime hem dili sevdirmek hem onlara bu anlamda bilinçlendirmek ve onlarla birlikte okulda işledikleri derslere paralel olarak destek olmak prensiplerim arasındadır.Ev ödevlerine yardımcı olmak ,bir dili öğrenme ,tanıma, konuşabilme gibi yetileri kazandırmak veya ortaya çıkarmak yine severek yaptığım kazanımlar arasındadır.Çocuklarla olan iletişimime son derece güvenmekteyim. Disiplin ,azim ve istek benim için önemli.Fransızca ve İngilizce özel ders vermek istiyorum.Ev ödevleriyle sınırlı kalmayıp öğrencilerime öğrenmek istedikleri yabancı dil üzerine kazandığım bilgi ve birikimimi paylaşmak geleceğe yönelik planlarında yol gösterici olmak istiyorum.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.