Ankara Çankaya Elif Özdemir

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Elif Özdemir

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fen Bilimleri Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Elif Özdemir, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 01.04.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2437 kurs/özel ders verenden 458 . sıradadır. Başta Fen Bilimleri Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Elif Özdemir, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Lise eğitimimi Hasanoğlan Fen Lisesinde tamamladım ve lisans eğitimim için Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesini tercih ettim eğitimim hala devam etmekte son sınıf öğrencisiyim. Yüksek lisans eğitimim için Ankara da kalmaya devam edeceğim, derslerin sürekliliği için gğvenebilirsiniz. Daha önce bir çok öğrencim ile çalıştım ve anlama güçlüğü olan bir öğrencim ile dahi büyük başarı elde ettik. Disiplinli ve titiz olmaya gayret ediyor öğrencilere haftalık çalışma planları ile dersimizi destekliyorum.


Fen Bilimleri Özel Ders Nedir?

Fen bilimleri gözlenen doğayı ve doğa olaylarını sistematik bir şekilde inceleme, henüz gözlenmemiş olayları ise kestirme ve tahmin yürütme gibi çalışmaları içine alan bilim dalıdır. Bu süreçte fen, gözlem ve deneylere dayanan veri temelli açıklamalarla sınırlandırılır. Bu bağlamda, deneysel  kanıtlara ve bilimsel teorik bir çatıya dayandırılmayan açıklamalar fenin konusu değildir. Doğadaki her olay fen bilimlerinin bir konusunu oluşturduğu için, fen hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Fen bilimleri hem canlı hem de cansız doğa ile ilgilenmektedir. Özetle fen bilimleri olgular, ilkeler, kuramlar, doğa kanunları, kavramlar ve genellemelerden oluşmaktadır.

Verilen Kursların Ayrıntıları