Ankara Çankaya Eren Gürkök

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Eren Gürkök

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Dans Özel Ders , Gitar Özel Ders , Gitar Kursu , Akustik Gitar Kursu , Elektro Gitar Kursu , Bas Gitar Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Eren Gürkök, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 28.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2513 kurs/özel ders verenden 1009 . sıradadır. Başta Dans Özel Ders olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Eren Gürkök, 44 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Poi , Staff ve gitar dersleri veriyorum


Dans Özel Ders Nedir?

İş ve okul programının yoğunluğundan şikayet edenler, bire bir eğitim almak isteyenler, dans kursları deneyimi kötü sonuçlananlar özel dans dersleri ile kendileri için program oluşturabilirler. Türkiye’nin farklı illerinde yer alan üyelerimizden size en yakın olanına özel dans dersi almak için başvurabilirsiniz.

İstediğiniz gün ve saatte kendi programınızı oluşturma şansına sahipsiniz. İstediğiniz herhangi bir dans türünü seçin ve eğitim almaya başlayın! Özel dans dersi rahatlığını yaşayın…

Gitar Özel Ders Nedir?

Birebir gitar eğitimi verilir.

Gitar Enstrümanı Hakkında:
Gitar, parmakla veya pena ile çalınan, esasen sekiz şekline benzeyen, yan kısımları oval, sap üzerinde ses perdeleri olan, telli bir çalgı türüdür.
Gitar kursu almak isteyenler, müzik ile bugüne kadar ilgisi olsun olmasın başarı sağlayabilirler. Gitar çalmanın herhangi bir yaşı yoktur. Kimisi çocukken gitar kursu alabilirken, kimisi ise emeklilikten sonra bile gitar kursu alabilir. Bu konuda kurslarda yaş sınırı yoktur. Gitar kursları kişiye özel verilmelidir. Toplu halde alınan kurslar da vardır. Daha iyi verim alınabilmesi için bire bir ders alınması önemlidir. Gitar dersi almak isteyen kişiler ister toplu derslere girebilir ister bire bir olan derslere girebilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Ankara içi oyuncaklı ateş dansı kursu veriyorum. (Poi , Staff)  Uygun fiyat
Ankara için gitar dersi veriyorum uygun fiyat.
Ankara için gitar dersi veriyorum uygun fiyat.
Ankara için gitar dersi veriyorum uygun fiyat.
Ankara için gitar dersi veriyorum uygun fiyat.
Ankara için gitar dersi veriyorum uygun fiyat.