Ankara Çankaya Etkin Yoldaş Ünal

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Etkin Yoldaş ÜNAL

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Etkin Yoldaş ÜNAL, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 17.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2803 kurs/özel ders verenden 567 . sıradadır. Başta İlkokul Matematik Özel Ders olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Etkin Yoldaş ÜNAL, 30 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Öğretmenlik için son derece uygun olduğumu düşünüyorum. Eğitim aldığım süreçte alanıma yönelik çalışmalarımın yanı sıra eğitimle ilişkisini kurabileceğim farklı disiplinler üzerine de düşündüm. Farklı öğretim yöntem ve teknikleri edinme ve uygulama noktasında kendimi geliştirdim. Ders kapsamında farklı konumlarda bulunan ilkokullarda uygulamalı bir şekilde görev yapıp son derece başarılı sonuçlar alarak kendimi öğretmen olmaya hazırladım.


İlkokul Türkçe Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik türkçe ders takviyesi verilir.

İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.