Ankara Çankaya Gizem Çetin

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gizem Çetin

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Biyoloji Özel Ders , Biyoloji Özel Ders , Biyoloji Kursu , TYT Biyoloji Kursu , AYT Biyoloji Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gizem Çetin, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 04.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2409 kurs/özel ders verenden 1109 . sıradadır. Başta Biyoloji Özel Ders olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gizem Çetin, 1 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Tüm lise biyoloji konularını kapsar.


Lise Biyoloji Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik biyoloji özel dersi verilir.

Biyoloji Özel Ders Nedir?

Biyoloji canlıların doğma, gelişme, üreme gibi yaşam evrelerini inceleyen bilim dalıdır. Aynı zamanda canlı bilimi olarak da adlandırılabilir. Bu bilim dalı ile ilgilenenlere de biyolog denir. Biyolojinin botanik, tıp ve zooloji gibi birçok eski dalı vardır. 19. yüzyılda bu dalları bünyesinde birleştirerek biyoloji ortaya çıkmış ve bu bilim dalı gelişmiştir. Bu sayede bilim insanları, bütün yaşayan varlıkların, ortak bazı özellikler taşıdıkları konusunda hemfikir olmuşlardır. Şimdi ise Biyoloji, dünya genelinde tüm okullarda öğretilen ana derslerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.