Ankara Çankaya Hakan Salihoğlu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hakan  Salihoğlu

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Fizik Özel Ders , Fizik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hakan Salihoğlu , ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 13.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2803 kurs/özel ders verenden 787 . sıradadır. Başta Lise Fizik Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hakan Salihoğlu , 13 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
17 yıllık dershane ve özel ders öğretmeniyim. pratik konu anlatımı ve bol soru çözümü ile ders işliyorum. Ücretsiz eğitim koçluğu yapıyorum. ...saygılarımla


Lise Fizik Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik fizik özel dersi verilir.

Fizik Nedir?

Maddenin kimyasal yapısındaki değişiklikler dışında kalan genel özelliklerini, genel ya da geçici yasalara bağlı, deney yoluyla incelenebilen, matematiksel olarak tanımlanabilen durum ve devinimlerini konu alan bilim dalıdır.

Fizik bilimi insanların doğada gerçekleşen  olayları açıklama isteğinden doğdu. Bu duruma uygun bir başka tanımla; Fizik; doğayı anlama, doğal olayların neden ve sonuçlarının öğrenme ve bunları matematiksel metotlarla ifade etme işidir.

Fizik bilimiyle uğraşan bilim insanlarına fizikçi denir. Fizikçi bilimsel metotlar kullanarak maddenin temel özeliklerini inceler. Bu incelemelerini yaparken fizik biliminin sorgulanabilir, denenebilir, yanlışlanabilir ve elde edilen verilere dayandırılabilir olduğunu bilir.

Fizikçilerin amacı, doğaya insanlığın yararına olacak şekilde yön verebilmektir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Sayısalcı bir öğrenci için Fizik dersinde başarılı olmak çok önemli bir başarıdır. ..
Genel olarak kabul görmüş bir kanaat var ki  Fizik  zor bir derstir.Bence Fizik başarabileceğiniz zor bir derstir.17 yıllık tecrübeyle şunu rahat bir şekilde söyleyebilirim;okuma yazma bilip okuduğunu anlayıp yorumlayabilen,matematikte 4 işlemi yapabilen her öğrenci fizikten full çıkarabilir. ...nasıl mı? ...Cevabı bende....görüşmek üzere. ..