Ankara Çankaya Halit Sevim

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Halit Sevim

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Almanca Özel Ders , Almanca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Halit Sevim, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 20.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2973 kurs/özel ders verenden 311 . sıradadır. Başta Almanca olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Halit Sevim, 58 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba;
Almanca kolej eğitimi ve Almanya da sertifikalı dil eğitimi gördüm. Almanca birikimimi ve Almanya  tecrübemi özel ders vererek değerlendiriyorum.
Ders verdiğim alanlar: Orta, lise ve üniversite öğrencilerine özel dersler, tüm yaş gruplarına; genel almanca veya sınavlara yönelik; başlangıç, orta ve orta üstü seviyelerindeki (A1, A2, B1, B2) özel derslerdir.  
Sizin almanca kurs talebinizi karşılayabilirim.
Ders metotlarım ve iletişim bilgilerim aşağıdadır.Verilen Kursların Ayrıntıları
Öğrenciye göre değişmekle birlikte dersleri şu şekilde yürütüyorum:
Derslerimin ilk kısmında; Goethe Institut ve Alman lisesi gibi kurumların da derslerinde kullandıkları/tercih ettikleri yabancı eğitim setlerinden o günkü konuyu işliyorum (Bu eğitim materyallerini ben sağlıyorum).
Dersin ikinci kısmını; öğrencinin seviyesine uygun okuma parçalarını esas alarak almanca konuşma pratiğine (Doğal yaklaşım metodu) ayırıyorum.  
Dersten sonrası için; alıştırma ödevlerine ilave olarak özellikle eğitim videolarına önem veriyorum.
Almanca öğrenmek ve akıcı bir şekilde almanca konuşmak isteyenler için; sıkıcı olmayan, verimli bir özel ders programı uyguluyorum.
Almanca güzel ve önemli bir dil. Bu dili etkin kullanmayı hedefliyorsanız, bunu birlikte yapabiliriz. İletişim veya sorularınız için hltsevim2018@gmail.com adresine mesaj atabilir veya 0 545 387 1606 dan benimle görüşebilirsiniz.
Her şey gönlünüzce olsun..
Almanca kolej eğitimi ve Almanya da sertifikalı dil eğitimi gördüm. Almanca birikimimi ve Almanya  tecrübemi özel ders vererek değerlendiriyorum.
Sizin almancadaki hedeflerinize ulaşmanızda yardımcı olabilirim ve bu talebinizi karşılayabilirim.
Ders işleme metotlarımı aşağıda kısaca özetledim.
Detaylar için teklif alınız.