Ankara Çankaya Hande Atak

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hande Atak

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Kimya Özel Ders , TYT Kimya Kursu , AYT Kimya Kursu , Kimya Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hande Atak, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 13.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2903 kurs/özel ders verenden 1035 . sıradadır. Başta Lise Kimya Özel Ders olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hande Atak, 3 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
yaklaşık beş yıllık özel ders deneyimim bulunmaktadır.Halen kimya öğretmenliği yapmaktayım.Her seviyede kimya kursu verebilir öğrencilere bu dersi sevdirebilirim ..Çalıştığımızda göreceksiniz kimya bizimle çok daha eğlenceli olacak :)


Lise Kimya Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik kimya özel dersi verilir.

TYT Kimya Nedir?

TYT Kimya Konuları

Kimya Bilimi, Atom ve Yapısı, Periyodik Sistem, Kimyasal Türler Arası Etkileşimler,
Asitler-Bazlaar ve Tuzlar, Bileşikler, Kimyasal Tepkimeler, Kimyanın Temel Yasaları,
Maddenin Halleri, Karışımlar, Endüstride ve Canlılarda Enerji, Kimya Her Yerde konularını içermektedir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Sayısal öğrencisi olun olmayın tyt den yapacağınız her bir net sizi binlerce kişinin önüne geçirecektir.Ayrıca tyt sayısal öğrenciler için bir temel görevi görmektedir ve çok büyük önem arz eder.Çalışmalarımızla tyt sınavı size çok daha kolay gelecek göreceksiniz.
Değişen Ayt kimya müfredatıyla beraber hem tyt hem ayt artık çok daha kolay.Tabi uzman kişilerle çalışırsanız özellikle tıp,eczacılık,mühendislik gibi bölümleri isteyen öğrencilerimiz bu bölümden çalışmalarımız sayesinde çok iyi başarılar elde edebileceklerine eminim.
Kursumuz hafta içi ve sonu istenilen saatte ve size uygun bir mekanda gerçekleşmektedir.Fiyatlar 50-70 tl aralığında değişmektedir. İlk dersimiz ücretsizdir. Eğer paket tarzında bir program alırsanız sizin için çok daha verimli olacağına eminim.