Ankara Çankaya Helin Su Dönmez

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Helin Su Dönmez

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Resim Kursu , Karakalem Kursu , Lise Matematik Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Yabancı Dil Kursu , Matematik Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Helin Su Dönmez, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 03.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2626 kurs/özel ders verenden 1071 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 16 farklı kurs/özel ders vermektedir. Helin Su Dönmez, 52 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Özel ders veriyorum. Ders ücretini haftada alacağınız sıklığa göre sizin için hesaplı bir şekilde ayarlayabilirim. Deneme dersi ücretsiz yapıyorum ve grup dersi için indirim yapıyorum. Birçok yaş grubu ve seviye için tecrübem var fakat sizin seviyenizi bilmediğimden net bir bilgi aktarımı yapamıyorum. Dilerseniz email üzerinden iletişime geçebiliriz; helinsudonmez@gmail.com :) İyi günler dilerim!


Resim Nedir?

Resim, herhangi bir yüzey üzerine çizgi ve renklerle yapılan, günümüzde kavramsal bir boyutta ele alınması açısından hemen her tür malzemenin kullanılabildiği bir anlatım tekniğidir. Resim yapma sanatıyla meşgül kişiler, ressam olarak adlandırılırlar.

Karakalem Nedir?

Karakalem Sanatı; kurşun, kömür, grafit gibi çizim araçları ile çizilen resim. Pek çoğu doğada bulunan, geniş malzeme yelpazesi nedeniyle en eski sanat dallarından biridir.