Ankara Çankaya Ilker Öztürk

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ilker Öztürk

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Gitar Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ilker Öztürk , ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 18.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2972 kurs/özel ders verenden 162 . sıradadır. Başta Gitar Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ilker Öztürk , 4 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı  klasik gitar öğrencisiyim. ,  elektro , akustik ve bas gitar dersi veriyorum. Fiyat ders saati fiyati . Ararsanız ayrıntıları Konuşuruz

Fotoğraflar

Gitar Özel Ders Nedir?

Birebir gitar eğitimi verilir.

Gitar Enstrümanı Hakkında:
Gitar, parmakla veya pena ile çalınan, esasen sekiz şekline benzeyen, yan kısımları oval, sap üzerinde ses perdeleri olan, telli bir çalgı türüdür.
Gitar kursu almak isteyenler, müzik ile bugüne kadar ilgisi olsun olmasın başarı sağlayabilirler. Gitar çalmanın herhangi bir yaşı yoktur. Kimisi çocukken gitar kursu alabilirken, kimisi ise emeklilikten sonra bile gitar kursu alabilir. Bu konuda kurslarda yaş sınırı yoktur. Gitar kursları kişiye özel verilmelidir. Toplu halde alınan kurslar da vardır. Daha iyi verim alınabilmesi için bire bir ders alınması önemlidir. Gitar dersi almak isteyen kişiler ister toplu derslere girebilir ister bire bir olan derslere girebilir.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Oncelikle merhaba. Ankara'da öncelikli klasik gitar olarak ;elektro , akustik ve bas gitar dersleri de veriyorum. Yeni baslayanlar  , amatörler , profesyoneller vb. Herkez e hitap edip yararlı olabilirim.  Sizinle calismak ve paylasimda bulunmaktan mutluluk duyacagim sevgiler
Ararsanız ayrıntıları Konuşuruz
05458736761