Ankara Çankaya Kemal Dağ

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Kemal Dağ

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Geometri Özel Ders , Lise Kimya Özel Ders , Lise Biyoloji Özel Ders , Matematik Özel Ders , TYT Biyoloji Kursu , TYT Kimya Kursu , AYT Geometri Kursu , AYT Fizik Kursu , AYT Kimya Kursu , AYT Biyoloji Kursu , TYT Kursu , YKS Kursu , YÖS Kursu , Açık Lise Kursu , Akşam Lisesi Kursu , Biyoloji Kursu , Etüt Kursu , Geometri Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , Temel Lise Kursu , Kimya Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Kemal Dağ, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 02.04.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2972 kurs/özel ders verenden 33 . sıradadır. Başta Matematik Özel Ders olmak üzere 21 farklı kurs/özel ders vermektedir. Kemal Dağ, 137 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Bilkent üniversitesi elektrik elektronik mühendisliği öğrencisi YKS 2018 Türkiye 230.sundan sayısal dersler için özel ders ve eğitim koçluğu


Lise Geometri Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik geometri özel dersi verilir.

Geometri nedir?
Uzayı ve uzayda tasarlanabilen şekilleri ve cisimleri inceleyen matematik dalıdır. Yunanca bir kelime olan geometri, kelime manası olarak yerin ölçülmesi demektir. Geometri çok eski çağlardan beri vardı. Ancak geometri ismi, bu bilimin ilk sistematik hale gelmeye başladığı eski Yunanlılarda verilmiş olup, aksiyomatik bir ilim haline gelmesine rağmen, halen kullanılmaktadır.

Her bilim dalında olduğu gibi geometrinin de üzerine kurulu bulunduğu bir temeli mevcuttur. Bu temel üzerinde kendi ifade birimleri ile, meseleleri (problemleri) açıklığa kavuşturmaya çalışır. Bu temeller aksiyom, postülat, tanım (tarif), teorem ve geometrik yer isimlerini alır. Bunlardan aksiyom, ispata ihtiyaç duyulmadan, kabul edilen önermelerdir.


Lise Kimya Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik kimya özel dersi verilir.