Ankara Çankaya Levent Gündoğan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Levent Gündoğan

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , TYT Kursu , YKS Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Levent Gündoğan, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 29.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2974 kurs/özel ders verenden 87 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Levent Gündoğan, 481 gelen talepten 24 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Kızılay merkezde bir özel okulda çalışmaktayım. Kurumumuzda dersler dışında çeşitli kurumlar için deneme sınavları ve kitap yazmaktayız. Alanımda deneyimliyim. Uzun zamandır sektör içerisindeyim. Her seviye de ders verebiliyorum.


Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

TYT Nedir?

YGS'nin yerine geçecek ilk oturuma Temel Yeterlilik Testi (TYT) adı veriliyor. Ancak ilk oturumlar arasındaki en büyük fark ise soru sayısı ve adayların sorumlu olduğu bölümlerde ortaya çıkıyor. YGS'de adaylar Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri alanlarından sorumlu tutuluyordu. TYT'de ise 40 Türkçe ve 40 Temel Matematik sorusu olacak. YÖK Başkanı Saraç bu sınavın adayların temel yeteneklerini ölçmek amacıyla tasarlandığını belirtti.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Her seviye de matematik dersi verilir. ister öğrenci evinde ister kızılay da
4 işlem ile başlayıp çok hızlı işlem yapabilen bir öğrenci olabilirsin. Düzenli çalışmayla sende başarabilirsin. Sadece birazcık desteğe ihtiyacın var. Bende sana o desteği vermek için buradayım
Bu sınavın tek ölçütü var oda çalışmak. Çalışan kazanıyor. Sen neyi bekliyorsun?
Hafta içi 17:30 dan sonra Kızılay da bulunan okulumuzda. Yada öğrencinin evinde ders veriyorum. Derslerimiz 40 dk sürüyor. öğrencinin seviyesine göre kaynak ve ödev verip takibini yapıyorum. günlük en az 50 soru ödeviniz olacaktır.