Ankara Çankaya Rabia Yıldız

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Rabia Yıldız

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İngilizce Konuşma Kursu Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Rabia Yıldız, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 10.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2565 kurs/özel ders verenden 1538 . sıradadır. Başta TOEFL olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Rabia Yıldız, 30 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba,

Ben Ahsen :) Anadolu öğretmen lisesi mezunuyum. 2016 yılında bölüme dereceyle girdim ve şu anda Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili Öğretmenliği okuyorum. Aynı zamanda özel bir kurumda kendi branşımda içerik hazırlama biriminde çalışmaktayım.

Sınavlara hazırlanmayı geciktirmeden hemen başlayarak;

-İlköğretim öğrencilerine ingilizce dahil tüm derslerinde destek olmak ve ders takibi yapmayı ve

-Ortaöğretim öğrencilerine yönelik okula yardımcı ingilizce dersleri vermeyi hedefliyorum.

-Ayrıca YKS-Dil, LGS ingilizce, YÖK-DİL ve YDS alanlarında yüksek puanlar almak istiyorsanız, seviyeniz ne olursa olsun sizin için her zaman yanınızdayım.

-Genç, dinamik ve eğitim alanında kendini geliştirmeyi ilke edinen bir öğretmen adayı olarak kursiyerlerime hem derslerine yardımcı olmak hem de stresli sınav dönemlerinde onlara destek olmak için aktif olarak ders vermek istiyorum.

-Bu stres ve kaygıyı sizin için olumluya çevirerek sizi motive edip etkin bir şekilde sınavlara odaklanabilir hale gelmenize yardımcı olmak için buradayım.

-Çözülmeyen sorunuz, anlaşılmayan konunuz kalmasın istiyorsanız benimle iletişime geçin.

*(YDS ve YKS-dil dersleri bayan kursiyerlere yöneliktir.)